map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
SHEGA TRANS GROUP   
Transport Nderkombetar

25.786
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Autostrada Tirane-Durres, Km 12, Berxull Tirana, Albania
Tiranë
+355 42 408 418/9
++355 42 408 420
355684030101
+355 4 2269523
- Trego te zmadhuar ne harte

SHEGA-TRANS S.A. kompania me e madhe e transportit ne Shqiperi dhe nje nga me te medhate ne Ballkan. Flota e saj perbehet nga 35 kamiona dhe 60 karroceri si dhe nga 2 anije qe transportojne konteiner.

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: TRANSPORT
Postuar nga: admin
ikub #:
805232962

HARTA

Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9