map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
REZARTA SKIFTERI   
Stiliste

15,743
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA
Spitali Amerikan

Rr."Elbasanit"
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Rezarta Skifteri, stiliste-piktore, ju mirepret ne ateliene e saj mjaft te kendshme. Tashme stiliste e afirmuar, Rezarta njihet per stilin e saj te vecante, magjik dhe plot suspence qe ajo i dhuron botes se spektaklit shqiptar. Modelet e krijuara prej saj kane terhequr nje numer te gjere klientele


Sponsored
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
805233587

HARTAReklame
Digitalb
Reklame
ventouris


Reklame
inTV