Raiffeisen
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
REZARTA SKIFTERI   
Rrobaqepers, Stiliste

18.403
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rr."Elbasanit"
Tiranë
+355 4 2375820
+355 692071637
- Trego te zmadhuar ne harte

Rezarta Skifteri, stiliste-piktore, ju mirepret ne ateliene e saj mjaft te kendshme. Tashme stiliste e afirmuar, Rezarta njihet per stilin e saj te vecante, magjik dhe plot suspence qe ajo i dhuron botes se spektaklit shqiptar. Modelet e krijuara prej saj kane terhequr nje numer te gjere klientele

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Ikub.al
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: ATELIE MODE STILISTE
Postuar nga: admin
ikub #:
805233587