2 0
140
 
AKADEMIA E RENDIT
Artikulli paraardhes Artikulli pasardhes
Kontakt
Adr: Rr. e "Elbasanit"
Tel1: +355 42 226 801
Tel2:
Cel:
Fax:
Email:
Web:
Ku: Tiranë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive
Nuk ka asnje perdorues nga kjo shkolle.

Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
 140 805235090
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Firi
Para 14 ditesh  
  
Pershendetje,jam nje maturant me nota te mira dhe kam deshire qe shkollen ta vazhdoj per akademine e rendit,,, cfare procedure duhet te ndjek??... FLM
+2     
Francesko
Para 25 ditesh  
  
Pershendetje.jam nje student ne vit te pare,studjoj per anglisht tek gjuhet e huaja.desha te dija nese mund te vazhdoj njekohesisht edhe shkollen qe kam nisur edhe akademine e rendit dhe cilat jan kushtet qe duhen plotsuar?
     
verbena
Para 25 ditesh  
  
pershendetje me jepni nje informacion kur fillojne konkurimet ....flm
     
Eda
Para 56 ditesh  
  
Pershendetje! Jam nje maturante e interesuar per te studiuar ne Akademine e Rendit. Dua t di kur fillojne aplikimet, cilat jane procedurat dhe deget qe ka. Faleminderit !
+0     
aida
Para 2 muajsh  
  
pershendetje.kush mund tmejap disa inf se kur zhvillohet konkurimi per akademin e rendit
+1     
Kela Dudumi
Para 2 muajsh  
  
Pershendetje!ju lutem dua informacione se cfare procedurash duhet te ndjek per tu regjistruar.
ju faleminderit!
+5     
Erlinda
Para 2 muajsh  
  
Pershendetje ,, ju lutem informacione kur fillojne datat e konkursit te shkolles dhe dokumentacioni qe duhet ju lutem.. Faliminderit
+2     
Dorela
Para 2 muajsh  
  
Pershendetje! Ju lutem mund te na informoni nese sivjet ka konkurim per shkollen e policise dhe nese po cfare procedure duhet te ndjekim? Faleminderit!
     
Vesho
Para 3 muajsh  
  
Pershendetje..Dua te di kur fillojne aplikimet per Akademine e Policise??
+0     
Bekim
Para 3 muajsh  
  
Ju lutem dua te di kur fillon aplikimi per akademin e rendit !
+2     
matilda
Para 3 muajsh  
  
ju lutem dua te di kur fillojne aplikimet per akademine e rendit ?
+1     
matilda
Para 3 muajsh  
  
ju lutem dua te di kur fillojne aplikimet per akademine e rendit ?
+0     
Kristiana
Para 3 muajsh  
  
Pershendetje jam nje maturante e interesuar per te vazhduar Akademin e Rendit. Doja te dija se kur fillojn aplikime. Ju faleminderit
+0     
aldi
Para 3 muajsh  
  
pershendetje desha te pyes kur do filloj shkolla e akademis se rrendit per kete vit . faleminderit
+1     
enea
Para 4 muajsh  
  
do hapet sivjet shkolla e lart e policis apo jo?nese po ku dhe kur duhet te aplikoj ?
+2     
irini
Para 4 muajsh  
  
pershendetje.jetoj na greqi dhe du t vazdoj shkollen eakademis t rendit..munt te me thoni cfar duhet te bej se nuk e kam iden fare..?
+2     
enea
Para 4 muajsh  
  
pershendetje jam i interesuar per tu regjistruar ne akademin e rendit dhe dua te di a do te ket kte vit konkurs?
     
Arteo
Para 4 muajsh  
  
Pershendetje, nese ka nje informacion te sakt ne hapjen e akademise se rendit dhe procedurat qe duhet te ndjekim , mund te na informoni sa me shpejt se ka shume te rinj dhe te reja qe kane iniciativen dhe perkushtimin rreth akademise se rendit , pjesa me e madhe jane ish maturantet e ketij viti , jemi ne pritje te nje informacioni te sakte . Faleminderit !
     
Arlind PRENGZAJ
Para 4 muajsh  
  
Jam i interesuar per tu regjistruar ne akademine e rendit . A mund te me njoftoni se kur behen regjistrimet dhe menyren e regjistrimit (cfare nevojitet)?
-1     
Luan Taku
Para 4 muajsh  
  
Përshëndetje,
Jam i interesuar për tu rregjistruar në akademinë e rendit,por nuk kam asnjë informacion për fillimin e rregjistrimeve dhe për dokumentacionin që duhet për aplikim.Më ndihmoni me informacionin ju lutem nëse është e mundur!
+1     
Egli Hoxhallari
Para 4 muajsh  
  
Gjithashtu dhe un si shume te tjere jam nje maturant qe dua te regjistrohem ne akademine e rendit ... Dhe nese eshte e mundur te me informoni kur te fillojn regjistrimet ! Faleminderit
     
ani
Para 4 muajsh  
  
pershendetje jam nje maturant qe dua te vazhdoj kriminalistiken dhe jam i interesuar per gjithcka qe me duhet per te kapur kete deg.....
     
Eri
Para 4 muajsh  
  
Pershendetje jam nje maturant i interesuar per te hyre ne shkollen me te mire dhe me inteligjente qe ka shqiperia dhe ajo eshte Akademia e Rendit me thene te drejten un jam regjistruar ne Maqedoni per kriminilastik por po te hapet ketu dua ta vazhdoj ne vendin tim.Mund te me ktheni prgj ju lutem sa me pare.Po te hapet direkt do te bej cregjistrimin.
     
rigento
Para 4 muajsh  
  
pershendetje a mund ta di se ne ca dt vazhdojne aplikimet per ne akademin e rendit .
+3     
rigento
Para 4 muajsh  
  
pershendetje a mund ta di se ne ca dt vazhdojne aplikimet per ne akademin e rendit .
     
marina
Para 5 muajsh  
  
Pershendetje ,jam nje maturante e interesuar per te vazhduar Akademine e Rendit.Doja te dija dicka me shume rreth kesaj shkolle ,sa vjecare eshte dhe dokumentacionine duhur per aplikim.
+0     
ani
Para 5 muajsh  
  
ne ca date esht rregjustrimi per ne akademine e rendit
+3     
Taulant
Para 5 muajsh  
  
Prshnd une sapo kam mbaruar shkollen e mesme dhe me pelqen te vazhdoj shkollen e lart per akademine e rendit por nuk kam asnje informacion per kete nqfts mund te me ndihmoni se kur behen rregjistrimet dhe cfare nevojiten per te vazhduar shkollen ...ju faleminderit ...
+1     
adrian
Para 5 muajsh  
  
aplikimi kur behet?
+2     
adrian
Para 5 muajsh  
  
Pershendetje!!!Jam nje maturant i interesuar per te vazhduar akademine e rendit.Doja te dija sa vjecare eshte,cfar kriteresh ka si dhe cfare dokumentacioni duhet per aplikim dhe kur.
+4     
rinelda
Para 5 muajsh  
  
Pershendetje ,jam nje maturant i interesuar per te vazhduar Akademine e Rendit.Doja te dija dicka me shume rreth kesaj shkolle ,sa vjecare eshte dhe dokumentacionine duhur per aplikim.
     
rinelda
Para 5 muajsh  
  
Pershendetje ,jam nje maturant i interesuar per te vazhduar Akademine e Rendit.Doja te dija dicka me shume rreth kesaj shkolle ,sa vjecare eshte dhe dokumentacionine duhur per aplikim.
     
alfred
Para 6 muajsh  
  
pershendetje ju lutem a mund tna jepni informacion rreth akedemis se rendid ,nese ka aplikime kete vit apo jo dhe nese ka cfar duhet
     
Egli Sota
Para 6 muajsh  
  
pershendetje kete vit jam maturant dhe kam shum deshire per te vazhduar akademine e rendit. ju lutem mund te me ndihmoni dicka me shum per kete shkoll domethene 1 informacion me shum. pres pergjigjen tuaj ju faleminderit.
+6     
Xhesildo
Para 10 muajsh  
  
Pershendetje ,jam nje maturant i interesuar per te vazhduar Akademine e Rendit.Doja te dija dicka me shume rreth kesaj shkolle ,sa vjecare eshte dhe dokumentacionine duhur per aplikim.
+0     
DIONIS
Para 11 muajsh  
  
PERSHENDETJE JAM NE VIT T 3 gjimnaz pasi ta mbaroj dua te vazhdoj per ne akademin e rendit .du te kem disa informacione per kete shkoll . a duhet nje mesatare notash per kete shkoll .... me rrespekt DIONIS
+0     
sonila
Para 11 muajsh  
  
pershendetje une jam nje vajze nga qyteti i vogel i Librazhdit dhe do te deshiroja qe te merrja me shume informacione ne lidhje me kriteret dhe kushtet qe duhet te plotesoj per tu anetaresuar ne akademine e rendit... Pres pergjigjen tuaj. Ju faleminderit.
+0     
sonila
Para 11 muajsh  
  
Pershendetje jam nje vajze nga pogradeci dhe desha te informohem ne lidhje me kriteret qe duhen plotesuar per aplikimin ne shkollen e akademise se rendit ju lutem na informoni.


+0     
ladi
Para 12 muajsh  
  
Kam mbaruar shkollen e policise ne 95-98-en.Sipas ligjit per forcat e armatosura perjashtohem nga detyrimi ushtarak shqiptar ,ligj i vitit 2013.Ne 2008 kam mare nenshtetesine greke dhe nuk e di detyrohem te kryej detyrim ushtarak ne greqi pasi jemi bere anetare te NATO-s.Aty me thone qe nuk e njohin pasi NATO nuk i njeh shkollat e policise dhe disa specialitete te tjera por vetem ne qofte se ka kyer sherbim ushtarak kembesori, aviacion,marine, eshte e vertete apo jo?
-2     
Beni
Para 12 muajsh  
  
Po Valmir ke shume te drejte. Po le të shpresojme. vlla mos i humb shpresat.
+1     
Beni
Para 12 muajsh  
  
Po Valmir ke shume te drejte. Po le të shpresojme. vlla mos i humb shpresat.
+1     
Valmiri
Para 12 muajsh  
  
ky testi me sa duket do te kete ushtrime inteligjente. Po pse kam dyshimin une se do te fitojne vetem ata qe e kane mbaruar nje shkolle te larte?
Ata me te mesme thjesht te provojne sa per te thene.
+0     
eriselda
Para 12 muajsh  
  
cfare testi duhet te bejme per te filluar shkollen e akademise se rendit
-3     
valmir
Para 12 muajsh  
  
mund te me siguroni nje test shembull qe te orientohem per provimin ne 3 shkurt. faleminderit shume
+1     
daniel
Para 12 muajsh  
  
pershendetje!
me falni dua te vazhdoi per akademin e rendit,por me mungoin informacionet.Nese mund t me tregoni informacione rreth kesaj dege
+1     
edion
Para 12 muajsh  
  
pershendetje dua informacion per akamdemin e rendit kur fillon proceduart
+4     
edion
Para 12 muajsh  
  
dua te regjistrohem ne akademin rendit dhe dua informacion per proceduart me respekt edioni
+1     
vjollca ndrekaj
Para 13 muajsh  
  
Pershendetje! Me vjen mire qe sot na keni dhene mundesi informacioni duke na e bere me te lehte infomimin tone per ate cka kerkojme dhe ju falenderojme per kete.Jam e interesuar te di a mund te vazhdoje nje i ri studimet e larta ne Akademine e Rendit pasi te mbaroje gjimnazin dhe c`rruge duhet ndjekur???Me respekt Vjollca

+4     
Elvi
Para 13 muajsh  
  
Pershendetje
Jam i interesuar të regjistrohem per kete vit ne akademin e rendit ; do te doja nje informacin te sakte per proqedurat qe duhet te ndjek. faleminderit
     
esmeralda
Para 13 muajsh  
  
Perdhendetje
Jam e interesuar te regjistrohem per kete vit ne akademin e rendit . do te doja nje informacin te sakte per proqedurat qe duhet te ndjek.
+2     
dorjan
Para 13 muajsh  
  
jam i interesuar per tu regjistruar ne akademine e rendit mund te me japi njeri informacion
+1     
edvin
Para 13 muajsh  
  
a me kthen kush nje pergj ju lutem
     
edvin
Para 13 muajsh  
  
sa eshte limiti i moshes per te konkuruar ne akademine e policise
+2     
mikel rexhepi
Para 13 muajsh  
  
jami interesuar per tu regjistruar te akademia e rendit.ju lutem a mund te na informoni se kur fillojn regjistrimet dhe cilat jan procedurat qe duhen ndjekur per tu regjistruar????????????
-1     
nino
Para 13 muajsh  
  
Prsh,kam 2 vjet qe pres te hapet akademia e rendit ,a ju duket normale te ngelem pa regjistruar per nje deshmi penaliteti e cila do nji muaj te dali dhe regjistrimet mbyllen ne dt 20.te drejtoria e pergjithshme e burgjeve ku del deshmia e penalitetit eshte vetem nje punojes dhe ai nuk mund te punoj me shpejt sepse vetem kte muaj ka me mijra deshmi per te nxjerr,a nuk mund ti jepni dot zgjidhje ksaj situate sa me shpejt te punesoni disa njerez vetem per kete situat.
+9     
Gimi
Para 13 muajsh  
  
Pershendetje
Jam i interesuar te di nese ka aplikime per ne Akademine e Rendit, Nese ka a mund te me jepni nje informacion?
faleminderit
+2     
Albert
Para 13 muajsh  
  
Përshëndetje!
Jamë i interesuar për datat e aplikiimit në akademinë e rendit.
Jamë në pritje të përgjigjes suaj.
Albert xhelili
+1     
Ana
Para 13 muajsh  
  
Si kaloni, mire? Dua tju pyes per datat e aplikimit tek akademia e rendit...mundeni te me jepni ndonje te dhene per kete informacion?
-5     
meri metalia
Para 13 muajsh  
  
jam e interesuar te di kur fillojne regjistrimet ne shkollen akademia e rendit
mund te me informoje dikush?
+5     
Ardian Misku
Para 13 muajsh  
  
Pershendetje
A mund te me informoj dikush kur fillojne rregjistrimet ne kte shkoll kam mbaruar gjimnazin dhe kisha deshir te vazhdoja shkollen akademia e rendit po nuk e di cfar dekumentesh me duhet
pun te mbar
+8     
Arjola
Para 13 muajsh  
  
Pershendetje!
Mund te me informoi se kur fillojne rregjistrimet dhe cfare dokumentash duhen.
Pune te mbare!
+1     
eri
Para 13 muajsh  
  
prsh. jam i interesuar te di kur fillojne rregjistrimet .?
+1     
Bruno Murati
Para 13 muajsh  
  
Prsh . jam i interesuar per te vazhduar studimet ne akademine e rendit cfare hapash duhet te ndjek ju lutem ?
+1     
ardit
Para 13 muajsh  
  
doja info per proceduren qe duhet ndjekur per aplikim te akademia rendit
+0     
ardit
Para 13 muajsh  
  
Doja te informohesha kur vazhdojne aplikimet per te akademia rendit .
+1     
eris
Para 13 muajsh  
  
pershendetje , ju lutem mund te me iformoni se kur behen rregjistrimet dhe cf dukomentesh duhen ?
     
Gani Dajko
Para 14 muajsh  
  
Përshëndetje! Ju lutem a mund të me informoni se kur behen regjistrimet në akademi dhe ç'farë dokumentash duhen,sa i gjatë duhet të jesh.
Ju faleminderit
+3     
arjan
Para 14 muajsh  
  
pershendetje a mund te me tregoni kur fillojne regjistrimet per akademin e rendit ? dhe cfare dokomentesh duhen per te vazhduar kete shkolle ?
+10     
silvia
Para 14 muajsh  
  
pershendetje per te ardh nje fmi nga greqia me e vazhdu shkollen ne shqipri per akademin e rendit cfare duhet? vetem deftesa e gjimnazit me nje not te mir?
+3     
Redon Prifti
Para 14 muajsh  
  
Prsh . jam i interesuar per te vazhduar studimet ne akademine e rendit cfare hapash duhet te ndjek ju lutem ?
+0     
Haziz.çollaku
Para 14 muajsh  
  
psh,doja te dija kur fillon aplikimi per akademine e rendit dhe çfar dekumentash duhen .ju lutem na njoftoni.ju flm.
+8     
eralo
Para 14 muajsh  
  
pershndetje doja te dija ku fillojne aplikimet per akademine e rendit dhe c fare dokumentesh duhen per tu rregjistruar. ju faleminderit
+1     
andi
Para 14 muajsh  
  
kur fillojn aplikime
+4     
Amazona
Para 15 muajsh  
  
pershendetje na mjafton veem data se kur fillojn regjisrimet dhe muaji flm..:)
+1     
kleiton kothere
Para 15 muajsh  
  
pershendetje
Kur fillojn aplikimet per ne akademi
+5     
rexhino
Para 15 muajsh  
  
pershendetje
si kaluat mire? desha vetem tju pyes per datat e aplikimit tek akademia e rendit...mundeni te me jepni ndonje te dhene per kete informacion?
-3     
mikel cerriku
Para 15 muajsh  
  
pershendetje...doja te dija se kur fillojn rregjistrimet dhe se cfare dokumentash duhen per rregjistrim..ju flm
+4     
eris
Para 15 muajsh  
  
doja te dija kur hapet , dhe cf dokomente duhen .?
+6     
gjergj gjoka
Para 15 muajsh  
  
prsh,,,,ju lutem kur fillojne regjistrimet,,dhe cfare dokumentash duhen per nje regjistrim,,,,,,ju faleminderit
+4     
evarist
Para 15 muajsh  
  
pershendetje do doja te informohesha mbi rregullat per pranimet ne akademin e rendit dhe kur fillojn rregjistrimet
+0     
alban kosta
Para 16 muajsh  
  
prsh kur fillojn regjistrimet
+3     
bujar osmanaj
Para 16 muajsh  
  
Kur jan rregjistrimet..
     
Rakela
Para 16 muajsh  
  
Kur fillojne regjistrimet per vitin e ri akademik 2013?
+3     
donald
Para 16 muajsh  
  
Na çate trapin mo jepni nje pergjigje ku dhe kur behen regjistrimet
+0     
kristi
Para 16 muajsh  
  
kur fillojn regjistrimet ??
-2     
stefan canka
Para 16 muajsh  
  
pershendetje desha te pyes kur fillojne regjistrimet per vitin e rri akademik 2013 apo sdo kete kete vit na ktheni pergjigjje ju lutem flm.
+0     
shkelqim
Para 16 muajsh  
  
pshendetj ka rregjistrime apo nuk ka fare kete vit
     
lizian hibroj
Para 17 muajsh  
  
kur fillojn regjistrimet
     
blerta
Para 17 muajsh  
  
kur fillojne regjistrimet
+2     
blerta
Para 17 muajsh  
  
kur fillojne regjistrimet
+8     
xhoana marku
Para 17 muajsh  
  
pershendetje kush mund te me informoj per regjisrtimet per akademi, FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN.
+12     
BESART MULAJ
Para 17 muajsh  
  
pershendetje ! doja te dija kur fillojne rregjistrimet per akademine e rendit , .
kush me ndihmon te me tregoje kur fillojne regjistrimet .
JU FALEMINDERIT ME RRESPEKT BESART MULAJ
-4     
sokol
Para 17 muajsh  
  
pershendetje kush me ndihmon te me tregoje kur fillojne regjistrimet .
+7     
dalip torra
Para 17 muajsh  
  
ckemi jam i interesua per te vazhduar akademin kush di gje kur fillojne rregjistrimet
+2     
mari
Para 17 muajsh  
  
prsh e kam ne enderr te behem polic ju lutem te me informoni kur hapen rregjistrimet flm
+0     
dori
Para 18 muajsh  
  
prsh aplikimet kur fillojne!
+0     
Adriatik Caca
Para 18 muajsh  
  
pershendetje aplikimet kur fillojne?
     
Adriatik Caca
Para 18 muajsh  
  
pershendetje aplikimet kur fillojne?
+1     
Valjet Parllaku
Para 18 muajsh  
  
PRsh a mund ta di se kur fillojne rregjistrimet ??? sepse jam i interesuar te filloj Akademin ???
+6     
sonila zallinaj
Para 18 muajsh  
  
cfare eshte e nevojshme per vajzat per te vazhduar akademine?
+8     
Ana Miri
Para 18 muajsh  
  
pershendetje ! doja te dija kur fillojne rregjistrimet per akademine e rendit , nuk jam e interesuar per kursin policor por akademine ushatarake . kyt vit mbaroj maturen dhe doja te dija si funksionon shkolla e larte ushtarake . ju flm , pres pergjigje
+10     
Besim Kolpreci
Para 18 muajsh  
  
dua te di kur fillon Aplikimi ne qofte se eshte e mundur Faliminderit...
+0     
Flori
Para 18 muajsh  
  
dua te di kur fillojn rregjistrimet
     
donald zace
Para 18 muajsh  
  
prsh do te doja te dija se kur fillojne aplikimet per shkollen e formimit policor dhe ca kritere duhet te permbushesh ???
+0     
denis
Para 18 muajsh  
  
prsh doja te dija se fillojen aplikmete mund te me iformoni ju faleminderit...!?
-1     
Fatjon Llukaj
Para 18 muajsh  
  
prsh
doja te dija se kur fillojn aplikimet per ne shkollen e formimit policor ?|
faleminderit
     
Vilson Hyka
Para 18 muajsh  
  
Prsh jame- jame i interesuar te vazhdoje shkolle e akademise se rendit. kure fillojne rregjistrimet? dhe cilat jane kriteret per pranim?
     
kliti corbaxhi
Para 18 muajsh  
  
prsh jam kliti corbaxhi sopo kam mbaruar gjimzazin dhe kam deshir te stjudjoj ne akademia e rendit jam 18 vjec dhe i pergatitur mir fizikishtsh kur eshte data e proves ju faleminderit ????
+0     
kliti corbaxhi
Para 18 muajsh  
  
prsh kur mun te shkojme te tirane per te kanditaturen tek akademia e rendit dh ne cdate behet ? me respekt kliti.
-2     
Eduard Marku !!
Para 18 muajsh  
  
prsh !! mund te me informoni se Kur vazhdonje aplikimet per akdemi rendi!! se cilat dokumentet e nevojshme per tu regjistruar ??? respkete nga ana ime !!
+1     
Emri:anita lulja
Para 19 muajsh  
  
jam e interesuar per te vazhduar studimet e larta ne akademine e rendit. doja te dija se kur mund te aplikoj
jam ne pritje te pergjigjes tuaj
uroj te mos mbetem ne listen e te te harruareve
me respekt anita lulja
+11     
Lize Ndrecaj
Para 19 muajsh  
  
Pershendetje,,,jam e interesuar per Akademine e Rendit,,,,kur do te jene aplikimet??????????????????
+1     
sandri sinaj
Para 19 muajsh  
  
Pershendetje ... Mund te me jepni informacion per konkurimin per punonjes policie .... Faleminderit per mirkuptimin
-1     
Mario cekrezi
Para 19 muajsh  
  
Pershendetje ... Mund te me jepni informacion per konkurimin per punonjes policie .... Faleminderit per mirkuptimin ....
+6     
????
Para 19 muajsh  
  
pershendetje ...si mund te aplikoj per te akademia e rendit dhe kur ?
-1     
andi
Para 19 muajsh  
  
pershendetje...mund ta di si mund te aplikoj te akademia e rendit dhe si ?
-2     
shero berat
Para 19 muajsh  
  
pershendetje doja te dije kur fillojne aplikimet per akademin e rendit dhe dua te di nese duhet leje drejtimi per automjet vec dokumentave te tjera baza???? ju faleminderit
+8     
geralt_caco@hotmail.com
Para 20 muajsh  
  
pershendetje,doja te dija se kur fillojn aplikimet per ne shkollen e formimit policor ?nese esht e mundur mund te me informoni ju lutem,?esht privilegj per mua te jem pjes e struktures se policise ,jam ne pritje te njoftimeve tuaj .ju faleminderit .
+0     
kevin asanllari
Para 20 muajsh  
  
me sa kam marre vesh akademia e rendit eshte mbyllur dhe tani vazhdohet me vetem nje kurs6 mujor dhe 6 muaj praktike .pastaj duhet te prisni per vend pune . dhe aplikimet me sa jam informuar fillojne ne korrik
+0     
Sidorela Qyra
Para 20 muajsh  
  
Pershendetje. Jam shume e interesuar per te ndjekur studime ne Akademine e Rendit, sapo kam mbaruar gjimnazin por njekohesish bera edhe nje kurs per te mare patenen pasi me thane qe eshte e domosdoshme. Po ju shkruaj me arsyen per tme dhene nje pergjigje se kur do te fillojne regjistrimet, ju luteem...po jua perseris qe e kam enderr te vazhdoj kte dege. ju falenderoj
+11     
eldor hoxha
Para 21 muajsh  
  
doja te dijam kur fillojen rregjistrimet cfare kriteresh ka Faliminderit
-1     
rudolfpg@yahoo.com
Para 22 muajsh  
  
faleminderit (flm)
-1     
rudolfpg@yahoo.com
Para 22 muajsh  
  
gjthsh edhe mua me plq te behem polic por jam ende i vogel hahahahahahahahahah
-1     
Zhaneta Elmazi
Para 22 muajsh  
  
kur fillojn rregjistrimet?
+0     
tjona-mecani@yahoo.com
Para 23 muajsh  
  
jam maturante ...doja te dija cfar duhet te bej per te vazhduar akademine e rendit ..?? lendet me zgjedhje duhet ti hedh ,kush mund te jap nje informacjon..
JU faleminderit...
+3     
anxhela kurti
Para 23 muajsh  
  
CKM SA ME PLQ TE BEHEM POLICE
+1     
anxhela kurti
Para 23 muajsh  
  
kur fillojn regjistrimet
+0     
albert brazhda
Para 24 muajsh  
  
jam ne pritje te pergjigjes ne lidhje me daten e fillimit te rregjistrimit ne akdemin e rendit.ju lutem shum te na jepni nje pergjigje te sakte. ju faleminderit.
+11     
artemisa dobra
Para 26 muajsh  
  
ju lutem me thoni kur fillojne rregjistrimet se dua te rregjistrohem patjeter.ju faleminderit :)
+1     
artemisa dobra
Para 26 muajsh  
  
ju lutem me thoni kur fillojne rregjistrimet se dua te rregjistrohem patjeter.ju faleminderit :)
+1     
orgest
Para 27 muajsh  
  
deshiroj te mar pjes
+2     
lorenc
Para 27 muajsh  
  
sa Duhet mesatarja per akademin e rendit? mire eshte 8.
+0     
krist
Para 29 muajsh  
  
kur behen rregjistrimet per vitin shkollore 2012 2013 per shkollen e akademise
+2     
Klevis Agalliu
Para 29 muajsh  
  
ju lutem kur behet provimi ??
-14     
Amarildo
Para 29 muajsh  
  
kur behen rregjistrimet ??? ju lutem kush e di te me jap nje pergjigje..
+3     
florenc
Para 29 muajsh  
  
ne cfar date eshte regjistrimi??
-1     
geri
Para 30 muajsh  
  
eshte shkolla qe te ben te ndihesh me mire sepse po ndihmon shoqerine qe te ece perpara duke parandaluar krime aksidente etj.
+0     
silda
Para 30 muajsh  
  
sa me pelqen per tu ber police
+3     
iri celo
Para 33 muajsh  
  
1
-1     
xhuljo
Para 36 muajsh  
  
bukur
-8     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as