map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
AGIKONS sh.p.k   
Firma Ndertimi

22.356
LEXIME
5
KOMENTE
3
OFERTA
Spitali Amerikan

Kompleksi rezidencial “ KODRA E DIELLIT”
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

AGIKONS sh.p.k eshte nje nga kompanite lider te ndertimit ne Shqiperi.Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e AGIKONS sh.p.k
Kerkohet: Kamarier dhe Banakier
contactKontakto
Shoqeria“ Agikons” sh.p.k nje nga Kompanite lider ne fushen e ndertimit
Kerkohet: Shofer Betonierje
contactKontakto
hoqeria“ Agikons” sh.p.k nje nga Kompanite lider ne fushen e ndertimit
Kerkohet: Fadromist
contactKontakto
Firme Ndertimi
1
Sponsored
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: info77D812E
ikub #:
805235507

HARTA

Reklame
Digitalb


Reklame
HarryFultz
Reklame
ventouris


Reklame
inTV