premiumwatches
0 0
14
 
AMBASADA BRITANIKE (ANGLEZE)
Ambasada

11.838
LEXIME
13
KOMENTE
0
OFERTA

Rr. " Skenderbej", nr.12, Tirane
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Ambasada Britanike në Tiranë përfaqëson Britaninë në të gjithë Shqipërinë.


+355 4 223-4973
+355 4 223-4974
+355 4 224-7697
www.ukinalbania.fco.gov.uk
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Zyra & Magazine Xhafzotaj – Durres
Ne nje truall prej 6,935 m2 jane te ndertuara dy ndertesa me nje siperfaqe totale prej 4,036 m2.
Durres, shitet Apartament 105 m2
Me siperfaqe 105m2.
Tirane, shitet Are 500 m2
.
Tirane, shitet Are 500 m2
.
Njesi Biznesi Apollonia - Durres
Pronat jane te vendosura ne katin perdhe te nje pallati 9 katesh
Shitet Hotel “GRAND”, Kruje
Prona eshte nje ndertese 4-kateshe multi – funksionale me emrin “GRAND HOTEL” me vendodhje ne qend
Shiten 2 Njesi Plazh – Durres
Ofrohen per shitje dy njesi me siperfaqe prej 120 m2 secila.
5 Njesi Biznesi Kryemedhenj Kavaje
Njesite jane te vendosura në katin përdhe të një pallati 8-katesh në Kryemedhenj Kavajë.
Shitet ambient biznesi, me sip. 185m2...
Me disa ndryshime minimale mund te perdoret edhe per qellime banimi
Te tjera


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
 14
805235998
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Alberjana Murati
Para 24 ditesh  
  
Pershendetje,
Une quhem Alberjana,jam 15 vjec dhe kam lindur ne Londer,Enfield.Gjithashtu edhe vellai im ka lindur atje ne vitin 2002,6 muaj pasi ai lindi ne na kthyen.Do te deshiroja shume qe ta lexonit kete koment dhe te merrja nje pergjigje se si duhet te veprojme dhe a kam une me vellain tim te drejte per te ikur drejt Londres pasi te zbatojme procedurat qe duhen.Ju faleminderit
+3     
arber
Para 24 ditesh  
  
pershendetje kam lindur ne londer dhe kam certifikaten angleze doja te dija ndonje udhezim per te ikur ne londer
+2     
Mariglen Rama
Para 6 muajsh  
  
Hello stafi i ambasades britanike ne tirane.
A mundet te marresh nje vize 4 ditore drejt UK per nje ceshtje bankare ne londer.Ne qofte se eshte e mundur kontaktoni me banken Jordan International Bank Plc 01814093 ose ne nr tel:44 203 239 5220.
Thank you
+3     
Mariglen Rama
Para 6 muajsh  
  
Pershendetje stafi i ambasades britanike ne tirane.
A mundet te marresh nje vize 4 ditore drejt UK per nje ceshtje bankare ne londer.Ne qofte se eshte e mundur kontaktoni me banken Jordan International Bank Plc 01814093 ose ne nr tel:44 203 239 5220.
Thank you.
+1     
ervisa skana
Para 10 muajsh  
  
pershendetje quhem ervisa skana. jam 18 vjece , kam mbaruar xhimnazin dhe dua te vazhdoj studimet ne britani. dua te di cfare procedurash te ndjek per te marre nje vize studentore!!! faleminderit
+2     
jani
Para 16 muajsh  
  
pershendetje femit e mi kan lindur ne londer dhe dun te shkojn prap atje si mund te aplikoj per pashaport pasi ato kan certifikaten e lindjea te anglis ju lutem me ktheni pergjigje
+0     
matild
Para 17 muajsh  
  
pershendetje jam nje djale 13 vjec beje ne nentor jam i lindur ne londer kam certifikaten e lindjes londinese desha te dija qe kam te drejte te aplikoje per pasaporte nese po cfare rruge duhet te beje
-2     
ervis
Para 17 muajsh  
  
dua qe te marr nje vize per pun si mund te aplikoj
+2     
aldison
Para 22 muajsh  
  
kam mbaruar shkollen e mesme dhe dua te vazhdoj shkollen e lart kerkoj vize per studimet
+0     
naser
Para 25 muajsh  
  
ju lutem per ket me thuni pergjigjje
     
kristjana
Para 28 muajsh  
  
pershendetje ,
Jam nje vajze 21 vjece , dhe kam mbaruar studimet e larta per Informatike , jam e interesuar per te ndjekur Master ne Britani , por do deshiroja te dija procedurat per vize studentore , nese keni mundesi te me informoni , ju faleminderit.
-1     
Ermir Hoxha
Para 28 muajsh  
  
pershendetje un jam Ermir Hoxha jam 21 vjec...kam mbaruar shkollen 5 vjecare profesionale....merrem me muzik kam nje grup timin....Emri i artit : FlaSh BanGs :)
Kerkoj nje viz per ne britani ku mund te gje nje pun dhe te vazhdoj krimtarin time me muzik hip hop dhe regge...do me ndimonte shume nje vend si britania per te krijuar formimin tim si kengetar i kesaj rryme
-2     
Rudi
Para 28 muajsh  
  
Pershendetje...
Jam i interesuar per te ndjekur studimet per Master ne Britani por nuk di cilat jane procedurat per te aplikuar per vize studentore nese keni mundsi te me vini ne dijeni jua di per faleminderit ...
     
Qamil
Para 29 muajsh  
  
pershendetje
Si mundem me dal ne britani per te punuar ose per te emigruar me ndimoni sipas mundesis qe keni.kaloni mire
+4     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as