AMBASADA NORVEGJEZE   
Ambasada

9,238
LEXIME
1
KOMENTE
0
OFERTA

Rr. "Ibrahim Rugova", Nr.5, " Sky Tower"
Tiranë


Ambasada Norvegjeze ne Shqiperi


Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Per nje mbremje romantike me te dashu...
Ne keto nete te ftohta, ju ftojme te zgjdhni West per tu ngrohur dhe per te shijuar ushqimin e mreku
Festoni Shen Valentinin ne Hotel Xhek...
14 Shkurt 2016, Ora 20:00
Shen Valentini ne Bansko
Nisja 12 Shkurt.
Festoni me personin e zemrës në një a...
Miq, dhe pak ditë na ndajnë nga festa e bukur e dashurise, Shen Valentin!
Karnavalet ne Venecia, 3 dite (6 - 8 ...
Karnavalet ne Venecia, 3 dite (6 - 8 shkurt)
Daddy's Home
Njerku Brad Whitaker po përpiqet të fitojë zemrat e fëmijëve të bashkëshortes së tij, por planet e t
"The REVENANT"
Leonardo DiCaprio: ”Jemi shumë të lumtur që Academy Awards ka njohur vlerën e këtij filmi kompleks,
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
805236671

Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Abissnet