1 0
3
 
KOLEGJI "MEHMET AKIF"
Artikulli paraardhes Artikulli pasardhes
Kontakt
Adr: Rr. e "Kavajës", Kryqëzimi i 21- Dhjetorit
Tel1: +355 4 2234895
Tel2:
Cel:
Fax:
Email:
Web:
Ku: Tiranë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive
Nuk ka asnje perdorues nga kjo shkolle.

Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
 3 805238061
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
elvis
Para 2 muajsh  
  
Pershendetje,

do te me pelqente te punoja si psikolog ne shkollen tuaj. Jam i diplomuar ne degen Psikologji ne Universitetin e Bolonjes.
Per informacione te metejshme mund te fiksojme nje interviste. Cell 0699669935

Flm
     
elona selimaj
Para 7 muajsh  
  
Pershendetje.Jam mesuese per profilin Histori~Gjeografi me eksperienc 10 vjecare ku nga keto 5 vite ne shtet dhe 5 ne shkolla jo publike ne Tr.Kapacitete shume te mira komunikimi dhe person social fale formimit tim universitar dhe pervojes se punes.E afte per pune skuadre e me kapacitete shume te mira organizative.Me aftesi kompjuterike dhe disponibili dhe fizibilitet maksimal per orarin e punes.JU FALEMINDERIT!
     
Suela.Purbollari
Para 14 muajsh  
  
Pershendetje! Jam mesuese per profilin Fizike , kam mbaruar studimet ne “ Fakulteti I Shkencave Natyrore “ ne 3-vjecar (BACHELOR) dhe ‘’Master i Shkencave” ne me profil (AML) .Kam mbrojtur gjuhen angleze ne testin e English (TOEFL .ITP) te zhvilluar nga universiteti i Tiranes dhe jam paisur me çertifikate . Njohuritë mbi paketën Microsoft në “ Word “ , “ Exel “dhe "Power Point "janë në nivelin optimal.Interesohem per vend pune me kohe te plote prane institucionit tuaj arsimor.Deshiroj qe kerkesa ime te merret parasysh. Ju faleminderit . ME RESPEKT SUELA PURBOLLARI
     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan