ebuy.al
Alexa Alexa
1 0
1
 
KOLEGJI "MEHMET AKIF"
Artikulli paraardhes Artikulli pasardhes
Kontakt
Adr: Rr. e "Kavajës", Kryqëzimi i 21- Dhjetorit
Tel1: +355 4 2234895
Tel2:
Cel:
Fax:
Email:
Web:
Ku: Tiranë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive
Nuk ka asnje perdorues nga kjo shkolle.

Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
Lexuar: ikub #:
 1  8.216 805238061

HARTA

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Suela.Purbollari
Para 5 muajsh  
  
Pershendetje! Jam mesuese per profilin Fizike , kam mbaruar studimet ne “ Fakulteti I Shkencave Natyrore “ ne 3-vjecar (BACHELOR) dhe ‘’Master i Shkencave” ne me profil (AML) .Kam mbrojtur gjuhen angleze ne testin e English (TOEFL .ITP) te zhvilluar nga universiteti i Tiranes dhe jam paisur me çertifikate . Njohuritë mbi paketën Microsoft në “ Word “ , “ Exel “dhe "Power Point "janë në nivelin optimal.Interesohem per vend pune me kohe te plote prane institucionit tuaj arsimor.Deshiroj qe kerkesa ime te merret parasysh. Ju faleminderit . ME RESPEKT SUELA PURBOLLARI
     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan