QSU "NENE TEREZA"
Spitale

8,659
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Qendra e Koordinimit te Urgjencave.


Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Shitet Truall + Ndertese 267 m2, Kruje
Siperfaqe Trualli 182 m² dhe siperfaqe Ndertese 85 m²
Shitet Are + Truall + Ndertese ne Shp...
Siperfaqe Are 4470 m², siperfaqe Trualli 200 m² dhe siperfaqe Ndertese 126.5 m²
Shitet Dyqan 31.3 m², Tirane
Me siperfaqe 31.3 m²
Cartoonland Kids, planeti i fantazise...
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.
Paketa Pushimesh ne ANTALYA
6 Nete / 7 Dite All Inclusive (avion+transferta+hotel +3 vakte + pijet pa limit)
Oferta Verore tek Vesa Spa & Fitness
Trajtime bukurie të cilat duhet t'i provoni të paktën një herë të vetme në jetën tuaj. Ato do t'i sj
Paketa Pushimesh ne HALKIDIKI
7 Nete / 8 Dite All Inclusive me transport vajtje/ardhje
Fundjave ne Mal te Zi
2 dite Kotorr - Plazh ne Budva – Tivar – Shen Stefan
Juvenilja Castello, asnjë e njëjtë me të
JUVENILJA...
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ngolloshi
ikub #:
805238604

HARTA
Reklame
Hako