Raiffeisen
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Bukuria Shqiptare BELI   
Kurse Parukerie

12.205
LEXIME
5
KOMENTE
0
OFERTA

Rr. e Durresit, pll.102/8
Tiranë
+355 4 225 6699
+355 682801313
+355 4 225 6699
- Trego te zmadhuar ne harte

Sallon bukurie. Kurse trainimi perparukeri, kozmetike dhe esietike, si dhe tregetimi i artikujve kozmetik.

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Ikub.al
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: BELI KURSE
Postuar nga: edaja
ikub #:
805239740