marketkonekt
0 0
4
 
YLBER
Artikulli paraardhes Artikulli pasardhes
Kontakt
Adr: Rr. "Artan Lenja"
Tel1: +355 4 2247432
Tel2:
Cel:
Fax:
Email:
Web:
Ku: Tiranë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive
Nuk ka asnje perdorues nga kjo shkolle.

Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
 4
SHKOLLE
805240478
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
elvis
Para 26 ditesh  
  
Pershendetje,

do te me pelqente te punoja si psikolog ne shkollen tuaj. Jam i diplomuar ne degen Psikologji ne Universitetin e Bolonjes.
Per informacione te metejshme mund te fiksojme nje interviste.Cell 0699669935

Flm
     
Hamit Taka, Sarande
Para 4 muajsh  
  
Ju uroj mbarësi për vitin e ri shkollor 2014 – 2015
Kërkesë:
Jam mësues matematike me mesatare 9.5. Kam punuar në shkollat 9-vjecare dhe të mesme(gjimnaze) me vlerësime maksimale nga opinioni publik dhe administrata shtetërore e arsimit. Kam kryer prej vitesh detyrën e kryetarit të komisionit metodik të zonës, të nëndrejtorit të shkollës dhe kam specializuar mësuesit e shkollave 9-vjeçare të Sarandës për futjen e matematikës së re në vitet 1985-1988. Bashkëpunëtor i gazetës dhe revistës Mësuesi që nga viti 1976.
Sivjet kam dalë në pension, por e ndiej se kam energji dhe vullnet për punën e mësuesit të matematikës. Me qënë se kam 4 fëmijë me punë e banim në Tiranë, për moshën që kam, e ndiej të nevojshme të jemë afër fëmijëve.
Në këto rrethana dhe për këto arsye i drejtohem institucionit Tuaj të nderuar: Në se keni nevojë dhe e shikoni të dobishme aktivitetin tim si mësimdhënës matematike(qoftë edhe fizike), të më punësoni kundrejt kërkesave dhe rregullave të institucionit tuaj. Theksoj se hobin për matematikën dhe vullnetin për punë, i kam në gen. Gjë që e dëhmon edhe fakti se djali im, Valentin Taka, ka arritur deri në Medalje Argjëndi në Olimpiadat ndërkombëtare të Matematikës për shkollat e mesme.
Me konsideratat më të larta për shkollën dhe stafin Tuaj,
Hamit TAKA, Sarandë
(Mësues i Vitit, shpallur nga Ministria e Arsimit; Mësues i Vitit, shpallur nga revista Mësuesi; Nderi i Krahinës(Konispol); botues librash për të rritur e fëmijë; publicist)
Telefon cel.: 0692303491
E mail: hamittaka@yahoo.com
     
Ejona89
Para 9 muajsh  
  
Pershendetje! Jam mesuese per profilin CU(Cikel i ulet) kam mbaruar studimet ne Fakultetin "Aleksander Moisiu" Durres ne 3-vjecar (BACHELOR) dhe ‘’Masterin Shkencor” per "Drejtim dhe Administrim ne arsim".Njohuri mjaft te mira kompjuterike.Interesohem per vend pune me kohe te plote prane institucionit tuaj arsimor. Ju faleminderit .Me respekt Ejona Islamaj
     
xheme boja
Para 10 muajsh  
  
Pershendetje! Jam mesuese per profilin Biologji kam mbaruar studimet ne “ Fakulteti I Shkencave Natyrore “ ne 3-vjecar (BACHELOR) dhe ‘’Master i Shkencave” ne me profil (AML) .. Njohuritë mbi paketën Microsoft në “ Word “ , “ Exel “dhe "Power Point "janë në nivelin optimal.Interesohem per vend pune me kohe te plote prane institucionit tuaj arsimor.Deshiroj qe kerkesa ime te merret parasysh. Ju faleminderit . ME RESPEKT Xhemi Boja
     


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as