marketkonekt
0 0
2
 
YLBER
Artikulli paraardhes Artikulli pasardhes
Kontakt
Adr: Rr. "Artan Lenja"
Tel1: +355 4 2247432
Tel2:
Cel:
Fax:
Email:
Web:
Ku: Tiranë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive
Nuk ka asnje perdorues nga kjo shkolle.

Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
Lexuar: ikub #:
 2
SHKOLLE
 3.906 805240478
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Ejona89
Para 5 muajsh  
  
Pershendetje! Jam mesuese per profilin CU(Cikel i ulet) kam mbaruar studimet ne Fakultetin "Aleksander Moisiu" Durres ne 3-vjecar (BACHELOR) dhe ‘’Masterin Shkencor” per "Drejtim dhe Administrim ne arsim".Njohuri mjaft te mira kompjuterike.Interesohem per vend pune me kohe te plote prane institucionit tuaj arsimor. Ju faleminderit .Me respekt Ejona Islamaj
     
xheme boja
Para 6 muajsh  
  
Pershendetje! Jam mesuese per profilin Biologji kam mbaruar studimet ne “ Fakulteti I Shkencave Natyrore “ ne 3-vjecar (BACHELOR) dhe ‘’Master i Shkencave” ne me profil (AML) .. Njohuritë mbi paketën Microsoft në “ Word “ , “ Exel “dhe "Power Point "janë në nivelin optimal.Interesohem per vend pune me kohe te plote prane institucionit tuaj arsimor.Deshiroj qe kerkesa ime te merret parasysh. Ju faleminderit . ME RESPEKT Xhemi Boja
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


acdurres

spitaliamerikan

dga