map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
TEUTA KONSTRUKSION   
Firma Ndertimi

24.083
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rruga e Elbasanit, pallati "Teuta" Kati 1 (mbrapa gjimnazit "Gjuhet e Huaja")
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Në 22 vitet e aktivitetit të saj, përveç mjaft objekteve në infrastrukturë, etj, ajo ka realizuar edhe rreth 952 apartamente me rreth 103.000 m2 ndërtim, si dhe rreth 30.800 m2 ambiente shërbimi.


Ne 17 vitet e aktivitetit te saj, pervec mjaft objekteve ne infrastrukture, etj, ajo ka realizuar edhe rreth 952 apartamente me rreth 103.000 m2 ndertim, si dhe rreth 30.800 m2 ambiente sherbimi.

Pjese organike e Shoqerise jane profesionalizmi i larte ne realizimin e projekteve dhe stafi inxhiniero-teknik ne zbatimin e tyre. 

Prioritetet e kesaj shoqerie kane qene e vazhdojne te jene:

  1. cilecia e larte,
  2. ndertim i sigurte,
  3. garanci dhe seriozitet,

Keto e kane bere, dhe do te vazhdojne ta bejne produktin e saj nder me te kerkuarin ne tregun e shitjes se apartamenve ne Shqiperi.
 
Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT DYQAN ZYRA
Postuar nga: argjenti
ikub #:
805240572

HARTA

Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9