ikubINFO
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
FEDOS SH.P.K   
Materiale & pajisje mjekesore

6.957
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Sheshi "Sulejman Pasha"
Tiranë
+355 4 2255690
+355 4 2255691

Importon-Eksporton aparatura mjeksore ( per klinika dhe qendra spitalore ). Distributor per aparatura dhe materiale konsumi per te gjitha llojet e laboratoreve, instalim, Trajnim, Mirmbajtje dhe servis nga Inxhiniere Mjeksore te specializuar.

loading...


Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Ikub.al
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
805242640