MINISTRIA E KULTURES 
Ministrite

4,968
LEXIME
0
KOMENTE
3
OFERTA

Rr. "Kavajes"
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Institucion qeveritar


Ofertat/Produktet e MINISTRIA E KULTURES
Edicioni i pestë i Festivalit Ballkanik dhe Artit Kulinar
nga MINISTRIA E KULTURES
contactKontakto
Gjatë ditëve të festivalit do të organizohen dy seminare mbi kinemanë Ballkanike si dhe një workshop
ArTVision prezanton në Moskë artistë shqiptarë dhe të rajonit
nga MINISTRIA E KULTURES
contactKontakto
Një përzgjedhje e filmave audio-vizualë më të rëndësishëm, prodhuar nga ekipet arTVision do të prez
Festivali Ndërkombëtar i Akuarelit
nga MINISTRIA E KULTURES
contactKontakto
Festivali Ndërkombëtar i Akuarelit do të zhvillohet për herë të parë në Tiranë, me synim promovimin
1
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Shitet Are + Truall + Ndertese ne Shp...
Siperfaqe Are 4470 m², siperfaqe Trualli 200 m² dhe siperfaqe Ndertese 126.5 m²
Shitet Dyqan 31.3 m², Tirane
Me siperfaqe 31.3 m²
Shitet Truall + Ndertese 267 m2, Kruje
Siperfaqe Trualli 182 m² dhe siperfaqe Ndertese 85 m²
Cartoonland Kids, planeti i fantazise...
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.
Oferta Verore tek Vesa Spa & Fitness
Trajtime bukurie të cilat duhet t'i provoni të paktën një herë të vetme në jetën tuaj. Ato do t'i sj
Filluan regjistrimet ne shkollen 9-vj...
Shkolla jopublike “Arberia” i hapi dyert e saj ne vitin 2000. Nisma e shkolles eshte rezultati i nje
Kopshti Yjet dhe Hëna, aleati më i mi...
Ne qytetin e Durrësit zhvillon aktivitetin e tij Kopshti për fëmijë, Yjet dhe Hëna, tashme me një pë
32 Dental,buzeqeshja juaj misioni yne !
Ne kujdesemi për dhembe te shëndetshëm dhe për një buzëqeshje vezulluese …sepse buzëqeshja juaj ësh
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
805243578

HARTA


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu