map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
MAJA SHQIPERI SH.P.K   
Makineri & pajisje

4,409
LEXIME
1
KOMENTE
0
OFERTA
Spitali Amerikan

Tiranë


Perfaqesues I CATERPILLAR per shqiperine. Shitje makineri CAT te reja &te perdorura, me kredi & leasing, pjese kembimi dhe vajra lubrifikante origjinal CAT, servis I specializuar edhe ne kantier, konsulence teknike falas.MAJA JO VETEM MAKINERI.


Sponsored
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
805243976

Reklame
Turqi


Reklame
inTV
Reklame
ventouris