Raiffeisen
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
GLOBE   
Elektroshtepiake

24.339
LEXIME
1
KOMENTE
0
OFERTA

Rr "Kavajes"
Tiranë
+355 4 2274941
+355 696045555
- Trego te zmadhuar ne harte

Qendra Tregtare Rrjeti më i madh i dyqaneve elektroshtëpiake dhe elektronike në Shqipëri.


 Shoqëria u themelua në Tiranë në vitin 2000, dhe në vitin 2001 mori përfaqësimin e “Electrolux Group” për Shqipërinë. Në vitin 2002 përuroi dy dyqanet e para ekspozitë në Tiranë, duke nisur shërbime si transport falas dhe montim në ambientet e klientit
Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Ikub.al
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: ELEKTROSHTEPIAKE TEKNOLOGJI
Postuar nga: vnaco
ikub #:
805244587