ButikAlviero
1 0
21
 
SAVA TOURS
Agjenci turistike & udhetimi

75.902
LEXIME
19
KOMENTE
111
OFERTA

Rr. "Brigada VIII", Nr.2 (ish-Blloku)
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Udhetime turistike individuale dhe ne grup, brenda dhe jashte vendit. Pushime ne plazhet e Turqise, Egjyptit, Tunizise, bileta avioni dhe trageti. Transferta individuale dhe ne grup, akomodime ne hotele ne Shqiperi dhe ne te gjithe boten.


+355 4 2246730
+355 4 2246799
+355 6920 81903
+355 4 2246758
info@savatours.com
www.savatours.com
Ofertat/Produktet e SAVA TOURS
Viti i Ri në Belek
nga SAVA TOURS
contactKontakto
Regnum Carya Resort & SPA në Belek, 5 ditë fantastike për vetëm 789 Euro gjithcka përfshirë. Fluturi
ORANGE COUNTY
nga SAVA TOURS
contactKontakto
5 % Zbritje per Kategorite: Te Sapomartuarit per Muaj Mjalti (Çertifikate Celebrimi) Klientet mb
Amara Dolce Vita
nga SAVA TOURS
contactKontakto
Duket si mungesë imagjinate të pushosh 3 vjet në të njëjtin vend. Por ja që nuk ia kam gjetur ende
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Biznese Te Sponsorizuar
mk
Oferta/Produkte te zgjedhura
Shiten apartamente ne Himare
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj
DOAL, PRODUKTI ANTIBAKTERIAL ME I RI ...
DOAL, ALTERNATIVA ME E MIRE PER JU.
Shitet Apartament 2+1 ne qender te Ti...
Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes shume prane sheshit Avni Rustemi.
Shijoni magjine e “Magic Hill”…
Ne vilen e thjeshte,ne mes te magjise nuk ka vetem bar e lule,ka cdo gje qe kthen pas ne kohe artin
OKAZION...Jepet me qera ose shitje ap...
.
Viti i Ri 2015 : Selanik
Krishtlindje dhe Viti i Ri. Hotel me 5 * - Selanik.
Krishtlindjet dhe Viti i Ri ne Xheko ...
Do te gjeni nje atmosfere festive dhe do te mireprisni ne mesnate vitin 2015 me nje dolli ne tarrace
Le te presim se bashku 2015
Super Oferte per Krishlindjet
Krishtlindjet dhe Viti i Ri ne Dubrovnik
Festojme se bashku
Te tjera


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
 21 805248235
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Arjan Kaci
Para 6 muajsh  
  
Jam i interesuar per nje udhetim 10 ditor ne hotel titanic lara beach ne belek per 4 pjestar te nje familjeje. 2 Prinderit dhe 2 femije 17 dhe 11 cjeç... periudha 20 -30 Korrik
+2     
remzi
Para 8 muajsh  
  
peshendetje. jam nji familje prej 5 te ritur e nji femi 02vjec, dua nji preventiv per pushime verore , nga 23-30gusht ( paket)

     
Edlira
Para 10 muajsh  
  
Pershendetje brenda mundesive kur te programoni udhetimet qe do beni per kete date 16-9-2014 deri ne 20-9-2014 do doja te me informonit per cdo destinacion,jam e interesuar cift kuptohet nisja nga Shqiperia faleminderit .
+2     
behar hoxha
Para 12 muajsh  
  
Jam ne izmir te turqise me familjen me makine. Jam i intersuar per nje traget te linjes izmir athin per dt. 02-03.01.2014
+1     
tani shehi
Para 14 muajsh  
  
jam i interesuar per 5 dit pushime ne maldive me dt 07.01.2014 deri me dt 12.01.2014.ju lutem na informoni per ofertat tuaja.faleminderit
+1     
Genc
Para 14 muajsh  
  
Pershendetje!Interesohem per nje udhetim ne Kolashin per dt 28 Nentor deri ne 01Dhjetor kthim.Ju lutem me informoni per ofertat tuaja.Faleminderit.
+0     
gimi
Para 16 muajsh  
  
pershendetje.Interesohem per nje udhetim 7 ditor greqi ose kroaci.ju lutem a mund te me informoni per ofertat tuaja ne datat 10 shtator
     
gimi
Para 16 muajsh  
  
Pershendetje.Interesohem per nje udhetim greqi ose kroaci me datat 1o shtator 7 dite.Jam ne pritje te ofertave tuaja..flm
+2     
eda
Para 17 muajsh  
  
Pershendetje .... Interesohem per nje udhetim ne turqi 7 - 10 dite , ne date 1 shtator .

Mbetem ne pritje te ofertave tuaja , Flm ...
-1     
blerta
Para 17 muajsh  
  
Pershendetje!
Do doja te informohesha per nje udhetim nje javor ose 10 ditor ne Spanje ose ne Sharm El Sheik(cift). periudha kohore eshte pas dates 3 shtator.
Do ju falenderoja nese do te me njoftonit ne adresen e emailit.
Jam ne pritje te informacionit tuaj.
Faleminderit!
     
Mariana Martinsen
Para 18 muajsh  
  
jam e interesuar per pushime ne Antalya,jemi nje grup me 8 persona...ju lutem ne adresen time te emailit me dergoni ofertat tuaja.periudha mbas dates 19.korrik.
faleminderit
     
ada stafuka
Para 18 muajsh  
  
jam e interesur per nje udhetim 10ditor ne sharm el shaikh ose per ne dubai, ju lutem me lajmeroni pak per ofertat, per informacionet e hollsishme dhe per guiden! faleminderit!
+2     
fatjon kolgjini
Para 18 muajsh  
  
jam i interesuar per nje udhetim 10 ditor ne hotel titanic lara beach ne belek per 5 pjestar... periudha 10-20 gusht
+2     
Teuta Duro
Para 20 muajsh  
  
jam e interesuar per nje jave udhetim nje javor ne Londer nuk e di a ma mundeson dot agjensia juaj?Periudha muaji Shtator.
+1     
Luna
Para 20 muajsh  
  
Si mund tja bej x nje viz x ne dubai agjenzia juaj e mundeson kete gje esht e perfshir ne udhtimin apo duhet ta bj vet
+1     
perparim
Para 23 muajsh  
  
edhe nanen ekam te smut atje amundii me na qit edhe neve ne franc Ju lutemi shum ne Franc qyteti ashte Nantes
     
perparim
Para 23 muajsh  
  
ju lutemi amundni me gjet ndonje Angjensi per me shku ne nantes france ju lutemm Ndihme!!
     
ValOn
Para 26 muajsh  
  
Jam ValOni NGA kosova. GJilani.. jam interesuar.. per Selanik.. me shkuar ne pushime si mundem.. ju lutem me lajmru.. nr tim.. te kosoves.. +377 44 518 363
     
@Artan1977
Para 33 muajsh  
  
pse tani e moret vesh se cfare mashtrimesh behen?
+3     
Artan1977
Para 33 muajsh  
  
Kisha marre dhe here te tjera paketa turistike tek kjo agjensi. Deri diku kisha mbetur i kenaqur. Por heren e fundit (heren e 5 qe blija nje pakete nga kjo agjensi) pas disa problemeve qe dolen me hotelin (4 yje ne vend te 5) duhet te me kishin kthyer leket mbrapa. Por kane kaluar gati 7 muaj dhe akoma asgje. te njejtat pergjigjie, ja do te ti japim kete java, jo javes tjeter por ende asgje. Me vjen keq qe per nje shume sh te vogel lekesh po sillen ne kete menyre. Tashme me ke flas per kete agjensi po ju tregoj ngjarjen time, turp, turp, turp. Kjo agjensi sapo ka humbur nje klient te vjeter dhe sapo kane fituar nje publicitet te keq nga une.

Me vjen keq por agjensite ne shqiperi duhet te mesohen qe te jene korrekte. Une si klient, duhet te paguaj per sherbimin qe me ofrohet dhe asnje lek me teper. Jo mwe qe te neperkembem.
+8     
shqipe
Para 48 muajsh  
  
preshendeteje nga une shqipja une e kam ni djal po asht i smut prej zemres shum nuk po dia ku mu larmru per te ju ju preshendes shum qao
     


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as