ebuy.al
Alexa Alexa
1 0
19
 
SAVA TOURS
Agjenci turistike & udhetimi

63.663
LEXIME
17
KOMENTE
110
OFERTA

Rr. "Brigada VIII", Nr.2 (ish-Blloku)
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Udhetime turistike individuale dhe ne grup, brenda dhe jashte vendit. Pushime ne plazhet e Turqise, Egjyptit, Tunizise, bileta avioni dhe trageti. Transferta individuale dhe ne grup, akomodime ne hotele ne Shqiperi dhe ne te gjithe boten.


+355 4 2246730
+355 4 2246799
+355 6920 81903
+355 4 2246758
info@savatours.com
www.savatours.com
Ofertat/Produktet e SAVA TOURS
ORANGE COUNTY
nga SAVA TOURS
contactKontakto
5 % Zbritje per Kategorite: Te Sapomartuarit per Muaj Mjalti (Çertifikate Celebrimi) Klientet mb
Amara Dolce Vita
nga SAVA TOURS
contactKontakto
Duket si mungesë imagjinate të pushosh 3 vjet në të njëjtin vend. Por ja që nuk ia kam gjetur ende
My Luna Playa 3*
nga SAVA TOURS
contactKontakto
Hotel i vogel buze detit dhe prane qendres plot gjalleri te Alanies.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Biznese Te Sponsorizuar
union
Oferta/Produkte te zgjedhura
Keni menduar te keni nje apartament p...
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj
Si mund te hiqni celulitin dhe te dob...
.
FEMIJE TE LUMTUR, VETEM ME BRUMS
Formula e BRUMS paraqet: 1. Produkte me cilesi te larte qe gjithmone plotesojne shijet dhe vleresim
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
Durres, shitet Apartament 105 m2
Me siperfaqe 105m2.
Berat, shitet Truall + Ndertese 488 m2
.
Budva - All Inclusive
450 EUR
Lule te fresketa per buqeta e kompozi...
Sipermarrje Gjelberimi Gjoka perfaqeson nje rrjet te dyqaneve me te mira te luleve ne Tirane
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO
Te tjera


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
Lexuar: ikub #:
 19  63.663 805248235

HARTA

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Edlira
Para 53 ditesh  
  
Pershendetje brenda mundesive kur te programoni udhetimet qe do beni per kete date 16-9-2014 deri ne 20-9-2014 do doja te me informonit per cdo destinacion,jam e interesuar cift kuptohet nisja nga Shqiperia faleminderit .
+1     
behar hoxha
Para 4 muajsh  
  
Jam ne izmir te turqise me familjen me makine. Jam i intersuar per nje traget te linjes izmir athin per dt. 02-03.01.2014
+1     
tani shehi
Para 6 muajsh  
  
jam i interesuar per 5 dit pushime ne maldive me dt 07.01.2014 deri me dt 12.01.2014.ju lutem na informoni per ofertat tuaja.faleminderit
+1     
Genc
Para 6 muajsh  
  
Pershendetje!Interesohem per nje udhetim ne Kolashin per dt 28 Nentor deri ne 01Dhjetor kthim.Ju lutem me informoni per ofertat tuaja.Faleminderit.
+0     
gimi
Para 8 muajsh  
  
pershendetje.Interesohem per nje udhetim 7 ditor greqi ose kroaci.ju lutem a mund te me informoni per ofertat tuaja ne datat 10 shtator
     
gimi
Para 8 muajsh  
  
Pershendetje.Interesohem per nje udhetim greqi ose kroaci me datat 1o shtator 7 dite.Jam ne pritje te ofertave tuaja..flm
+2     
eda
Para 9 muajsh  
  
Pershendetje .... Interesohem per nje udhetim ne turqi 7 - 10 dite , ne date 1 shtator .

Mbetem ne pritje te ofertave tuaja , Flm ...
-1     
blerta
Para 9 muajsh  
  
Pershendetje!
Do doja te informohesha per nje udhetim nje javor ose 10 ditor ne Spanje ose ne Sharm El Sheik(cift). periudha kohore eshte pas dates 3 shtator.
Do ju falenderoja nese do te me njoftonit ne adresen e emailit.
Jam ne pritje te informacionit tuaj.
Faleminderit!
     
Mariana Martinsen
Para 10 muajsh  
  
jam e interesuar per pushime ne Antalya,jemi nje grup me 8 persona...ju lutem ne adresen time te emailit me dergoni ofertat tuaja.periudha mbas dates 19.korrik.
faleminderit
     
ada stafuka
Para 10 muajsh  
  
jam e interesur per nje udhetim 10ditor ne sharm el shaikh ose per ne dubai, ju lutem me lajmeroni pak per ofertat, per informacionet e hollsishme dhe per guiden! faleminderit!
+2     
fatjon kolgjini
Para 10 muajsh  
  
jam i interesuar per nje udhetim 10 ditor ne hotel titanic lara beach ne belek per 5 pjestar... periudha 10-20 gusht
+2     
Teuta Duro
Para 12 muajsh  
  
jam e interesuar per nje jave udhetim nje javor ne Londer nuk e di a ma mundeson dot agjensia juaj?Periudha muaji Shtator.
+1     
Luna
Para 12 muajsh  
  
Si mund tja bej x nje viz x ne dubai agjenzia juaj e mundeson kete gje esht e perfshir ne udhtimin apo duhet ta bj vet
+1     
perparim
Para 15 muajsh  
  
edhe nanen ekam te smut atje amundii me na qit edhe neve ne franc Ju lutemi shum ne Franc qyteti ashte Nantes
     
perparim
Para 15 muajsh  
  
ju lutemi amundni me gjet ndonje Angjensi per me shku ne nantes france ju lutemm Ndihme!!
     
ValOn
Para 18 muajsh  
  
Jam ValOni NGA kosova. GJilani.. jam interesuar.. per Selanik.. me shkuar ne pushime si mundem.. ju lutem me lajmru.. nr tim.. te kosoves.. +377 44 518 363
     
@Artan1977
Para 25 muajsh  
  
pse tani e moret vesh se cfare mashtrimesh behen?
+3     
Artan1977
Para 25 muajsh  
  
Kisha marre dhe here te tjera paketa turistike tek kjo agjensi. Deri diku kisha mbetur i kenaqur. Por heren e fundit (heren e 5 qe blija nje pakete nga kjo agjensi) pas disa problemeve qe dolen me hotelin (4 yje ne vend te 5) duhet te me kishin kthyer leket mbrapa. Por kane kaluar gati 7 muaj dhe akoma asgje. te njejtat pergjigjie, ja do te ti japim kete java, jo javes tjeter por ende asgje. Me vjen keq qe per nje shume sh te vogel lekesh po sillen ne kete menyre. Tashme me ke flas per kete agjensi po ju tregoj ngjarjen time, turp, turp, turp. Kjo agjensi sapo ka humbur nje klient te vjeter dhe sapo kane fituar nje publicitet te keq nga une.

Me vjen keq por agjensite ne shqiperi duhet te mesohen qe te jene korrekte. Une si klient, duhet te paguaj per sherbimin qe me ofrohet dhe asnje lek me teper. Jo mwe qe te neperkembem.
+8     
shqipe
Para 40 muajsh  
  
preshendeteje nga une shqipja une e kam ni djal po asht i smut prej zemres shum nuk po dia ku mu larmru per te ju ju preshendes shum qao
     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan