Banka Kombetare Tregetare   
Banka

27,450
LEXIME
1
KOMENTE
360
OFERTA

Blvd "Zhan D'Ark"Nr. 26, Tiranë, Shqipëri
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Banka Kombëtare Tregtare ofron shërbime të plota bankare për sektorin publik, kompanitë private dhe individët. Ajo operon me një rrjet prej 59 degësh në Shqipëri dhe 23 degësh në Kosovë.


Lista e degeve:
BKT - Dega Qëndrore
BKT - Dega Kuçove
BKT - Dega Plazhi Durres
BKT - Dega Kastrioti
BKT - Agjencia Dogana Durres
BKT - Agjencia Forex Aeroporti Rinas
BKT - Dega Aleksander Goga
BKT - Dega Rrogozhine
BKT - Dega Peqin
BKT - Dega Librazhd
BKT - Dega Koplik
BKT - Dega Shkozet
BKT - Dega Bushat
BKT - Dega Rrëshen
BKT- Dega Laç
BKT - Dega Vore
BKT - Dega Fushë-Krujë
BKT - Dega Çlirimi
BKT - Dega Pavarësia
BKT - Dega Rinia
BKT - Dega Ibrahim Rugova
BKT - Dega Concord
BKT - Dega Piazza
BKT - Dega Qyteti Nxënësve
BKT - Dega Liqeni
BKT - Dega Hoxha Tahsin
BKT - Dega Kashar
BKT - Dega Don Bosko
BKT- Dega Kristal
BKT- Dega Shkolla Baletit
BKT- Dega Kamez
BKT - Dega Dajti
BKT - Dega Abdyl Frashëri
BKT - Dega Mustafa Qemal Ataturk
BKT - Dega Medrese
BKT - Kosove
BKT- Dega Rruga Durresit
BKT - Stacioni i Trenit
BKT - Dega "Sauk"
BKT - Kombinat
BKT - Laprakë
BKT - Dega Komuna e Parisit
BKT - Rruga Elbasanit
BKT - Ismail Qemali
BKT - Dega Myslym Shyri
BKT - Dega Elbasan
BKT - Dega Sarande
BKT- Dega Durres
BKT - Dega Berat
BKT - Dega Lezhe
BKT - Dega Fier
BKT - Dega Korce
BKT - Dega Pogradec
BKT - Dega Shkoder
BKT - Dega Gjirokaster
BKT - Dega Kukes
BKT- Dega Bilisht
BKT - Dega Lushnje
BKT - Dega Delvine
BKT - Dega Kavaje
BKT - Dega Peshkopi
BKT - Dega Vlore
Ofertat/Produktet e Banka Kombetare Tregetare
Shitet Truall + Ndertese 174, Lac
contactKontakto
Siperfaqe Trualli 58.1 m² dhe siperfaqe Ndertese 116.2 m²
Shitet Truall + Ndertese 300 m2, Kurbin
contactKontakto
Siperfaqe Trualli 200 m² dhe siperfaqe Ndertese 100 m²
Shitet Truall + Ndertese 349 m2, Laç
contactKontakto
Siperfaqe Trualli 250 m² dhe siperfaqe Ndertese 99 m²
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Per nje mbremje romantike me te dashu...
Ne keto nete te ftohta, ju ftojme te zgjdhni West per tu ngrohur dhe per te shijuar ushqimin e mreku
Festoni me personin e zemrës në një a...
Miq, dhe pak ditë na ndajnë nga festa e bukur e dashurise, Shen Valentin!
Juvenilja Castello, asnjë e njëjtë me të
JUVENILJA...
Dhurata e ATIJ për këtë SHEN Valentin...
Me rastin e shën Valentinit ofrojmë 20% Sconto (për artikujt e listuar) Global Electronics
LADIES NIGHT
Data: 14 Shkurt
Shen Valentini ne Bansko
Nisja 12 Shkurt.
Dhërmi In Love
Nxitoni të festoni dashurinë tuaj. Telefononi në nr: +355 69 756 7007
"Tri Motrat"
Shfaqja "Tri Motrat" nga A. Chekhov do të vazhdoj të shfaqet në Teatrin Kombëtar
How to be single
Premiera e filmit do te jepet ne daten 14 Shkurt.
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
805251691

HARTA

Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Artigiano


Reklame
Katalogu