ALFA KABELL   
Kabllore

13,829
LEXIME
1
KOMENTE
0
OFERTA

Rruga “Komuna e Parisit”, pall.5, kati 1
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Televizion Kabllor


Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris
Udhetim ne Kroaci dhe mal te Zi 95 Euro
Akomodim ne Hotelin Ariston 5*.
Festat e Nentorit ne Budva
28-30 NENTOR.
Festat e Nentorit ne Selanik- Stambol...
27 Nentor- 1 Dhjetor
... Ka shume mundesi te ndaloni plakj...
Al Me, eksperienca dhe kujdesi estetik kanadez më pranë jush!
Pasticeri Lika, Embelsire ne tavoline...
MIRSEVINI NE " PASTICERINE LIKA "
Eshte koha per feste!
Jeni duke kerkuar nje ambient per te festuar arritjet e kompanise suaj? Ju ftojme te organizoni fest
Krom
“Krom” flet për një nënë memece, e cila pas dy humbjeve të bashkëshortëve i duhet të vazhdoje të rri
Disneyland @ Lollipop
Mos mungoni miq sepse kjo mbremje do te jete shume e vecante! Celular: +35569 8718881
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Lindaa
ikub #:
805254931

HARTA

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert