ButikAlviero
0 0
1
 
VAS TOUR
Agjenci turistike & udhetimi

12.151
LEXIME
1
KOMENTE
64
OFERTA

Rr. "4 Shkurti" (ish-Blloku), përballë Sky Tower
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

I pari Tour Operator shqipetar qe ofron pushime gjate gjithe vitit. Pushime Verore (charter), Pushime Dimerore, Pushime Kulturore, Pushime Spa. Keto pushime mund te prenotohen online ne faqen tone web www.vas.al


+355 4 2253342
+355 4 2253343
+355 6940 76615
+355 4 2253342
marketing@vas.al
www.vas.al
Permbajtja e plote Shfaq
Ofertat/Produktet e VAS TOUR
Viti i Ri ne Stamboll
nga VAS TOUR
contactKontakto
NISJA: 30.12.2014 - 4 dite
SINGAPORE – KUALA LUMPUR – PHUKET- 4 vendet e fundit
nga VAS TOUR
contactKontakto
Singapori eshte nje qytet ku mbizoteron jeshilja. Qyteti eshte i mbushur me kopshte, peme dhe xhungl
Turi i Madh i Italisë
nga VAS TOUR
contactKontakto
Vizita e kryeqytetit te Italise, Roma, e njohur edhe si “Qyteti i Perjetshem” eshte qytet 3000 vjeca
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Biznese Te Sponsorizuar
mk
Oferta/Produkte te zgjedhura
Shiten apartamente ne Himare
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj
DOAL, PRODUKTI ANTIBAKTERIAL ME I RI ...
DOAL, ALTERNATIVA ME E MIRE PER JU.
Shiten Apartamente me Siperfaqe te Vo...
Kompleks ne ndertim ne zonen turistike te Ujit te Ftohte, Vlore
Kompleks banimi "Dy Liqenet", prane h...
.
OKAZION...Jepet me qera ose shitje ap...
.
Pishina dimerore @ Ventus Sport Center
Bar-Restorant, Salle Eventesh, Palester, Pishina
KAMENICA RESIDENC
HOTELI ME I RI NE KAMENICE
Mirësevini në Hotel Splendor
Vendi ku mund të keni gjithçka ëndërroni
28 Nentori ne Paris
Pushime pa telashe
Te tjera


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ebazi
ikub #:
 1 812040261
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Andi Gorenca
Para 44 muajsh  
  
Ju lutem na shtoni logon dhe adresen ne infon tuaj per VAS TOUR

Faleminderit

Vas TEAM
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan