Tema (Klinike.)
Nuk ka nen-kategori

Kodi NACE
 
16 artikuj aktive


Matrix Medical and Research Centre - Gjinekologji, Obstetrike, Kirurgji Estetike dhe Plastike, Laborator: Klinik, Biokimik, Mikrobiologjik, Hormonal, Imunologjik.
Blvd. "Gjergj Fishta", Kulla 2, Ap 2/3
+355 4 2240969
matrixmedicalcentre@yahoo.com
www.matrixmedicalcentre.al

Dr.Fatos Thanasi-Specialist Obsteter-Gjinekolog. Ekografi,vizita dhe konsulta per crregullimet e aparatit gjenital femeror. Trajtim te sterilitetit bashkeshortor. Me eksperience prej 35 vite.
Rr. "Mihal Grameno", Nr. 24, pranë Shkollës së Baletit 50m
+355 4 2232268
fthanasi@yahoo.it

Klinika Petal - Adresa: Rr. "Sulejman Delvina", Nr.21/2

Klinika Fleming - Adresa: Rr." Myslym Shyri" 200m mbas Big Market

Dr. Merita Alushani - Adresa: Rr. "Ibrahim Rugova" 25/1


Klinika Gjinekologjike Perla - Adresa: Rr."Teodor Keko", Unaza e Re, Rrethi 1, Pll. TIrana Bank

KLOMED - Adresa: Rr."Myslym Shyri"

Klinika Manaj - Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Dr. Kozeta Mustafaraj - Adresa: Rruga Xhanfize Keko

Klinika Gjinekologjike Iakentro Tirana - Adresa: Bulevardi "Zogu i 1", pallati prane Maternitetit, mbi banken San Paolo


MANAJ - Adresa: Rr. "Myslym Shyri", pas karburantit "Gulf"

Dr Kozeta Rama - Adresa: L"29 nentori"


LEJLA RESURI - Adresa: Rr. "Kongresi i Manastirit", pallati 57, apartamenti nr 1

1

Reklame
tfz
Reklame
ventouris


Reklame
inTV