40 artikuj aktive


JAPAN AUTO GONI është lider që prej 15 vitesh në tregun Shqiptar në pjesët e këmbimit të makinave japoneze. Tek ne mund të gjeni një gamë të gjërë, dhe variacjone cilësish të markave më të njohura në tregun botëror. Ju garantojmë pjesën e duhur në çmimin e duhur.
Rr."Asim Vokshi", përballë "Harry Fultz"
+355 4 2235434
info@japanautogoni.com
www.japanautogoni.com

Shoqëria me përgjegjësi të kufizuara AVEL Sh.p.k u themelua në Tiranë më datën 04.11.2002. AVEL Sh.p.k ka marrë ekskluzivitetin nga firma Automobiles Peugeot–Paris, Francë për shitjen e automjeteve dhe pjesëve të këmbimit Peugeot prej datës 01.01.2003 për territorin e Republikës së Shqipërisë.
Autostrada Tiranë-Durrës, km 5 Domje
Zyra e shitjes:+355(0)692081552; +355(0)692081554;(0)696002330
info@avel.com.al
peugeot.al/FB:PeugeoutAlbaniaOfficial

Është Përfaqësues i Përgjithshëm i Mercedes-Benz ne Shqipëri që nga viti 1996.Në veprimtarinë e saj përfshihet: Shitja e makinave të reja, furnizimi me pjesë këmbimi origjinale me garanci dy-vjecare dhe e gjithë gama e shërbimeve për modelet e Mercedes-Benz ne servisin e kompanisë.

Classic Volkswagen - Adresa: Rr."Kavajes" Nr.116

RED SHPK - Adresa: Rr."Dritan Hoxha", 108/6

PORSCHE ALBANIA - Adresa: Autostrada Tr-Dr, Km 2

HYUNDAI AUTO ALBANIA - Adresa: Autostrada Tr– Dr, km 1

Man Truck & Bus Center Tirana - Adresa: Autostrada TR-DR, km 16

Albanian Motor Company - Adresa: Autostrada Tr-Dr, km 8

MEKTRIN MOTORS - Adresa: Autostrada Durrës - Tiranë

ARTINEL 95 shpk - Adresa: Vorë

B & A - 02 Sh.a - Adresa: Rr."Shemsi Haka", ish Poligrafiku

OPEL NOSHI - Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km 7

HARRI LENA GROUP - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, km.2 Mëzez

TOYOTA SH.P.K - Adresa: Autostrada Tr-Dr, km 14

Alba Ford shpk - Adresa: Rr."Muhamet Gjollesha"

Kastrioti Motors - Adresa: Autostrada Tr-Dr, km 9


UNITED MOTORS - Adresa: Autostrada Tr-Dr, Km 8

Mali Shpk - Adresa: Autostrada Tr– Dr,km 6


SIM SH.P.K - Adresa: Rrethrotullimi i Doganës, Laprakë

Anas shpk - Adresa: Rr. e "Durresit",


AUTO UNION 4 X 4 - Adresa: Autostrada Tr-Dr, km 6


MEKTRIN - Adresa: Autostrada Durres-Tirane, Km. 6

AUTOMASTER service - Adresa: Autostrada Tr-Dr, km 6


CHERVOLET NOSHI - Adresa: Autostrada Tirane Durres km5 Kashar

Liredi Auto - Adresa: Rr."Dritan Hoxha"SANG YANG - Adresa: Rruga Vore Fushekruje km 1

AUTOVIZION IVECO - Adresa: Autostrada Tr-Dr, Km 9

DAIHATSU - Adresa: Unazë e Re

Artinel95 - Adresa: VORE

Artinel 95 Sh.p.k. - Adresa: Muçaj, Vorë

Rafaelo 2002 sha - Adresa: Kthesa Kamzes

MAN TRUCK & BUS CENTER TIRANA - Adresa: Autostrada Tr-Dr, km 16 .Vore

1
Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt