ebuy.al
Alexa Alexa

 
41 artikuj aktive


Librari Albania
Rr. "Sami Frashëri", pranë shkollës "Edit'h Durham"
+355 4 2271550
info@albaniabook.com
www.albaniabook.com

Nje nga librarite me te medhaja ne kryeqytet.
Lundër, Qendra tregtare TEG
e.zajmi@bookstore.al
www.bookstore.al

Librari
Rr. "Sami Frashëri"
+355 4 2271749
info@albaniabook.com
www.albaniabook.com

Perzgjedhje e letersise klasike dhe bashkekohore, libra shkencore te ceshtjeve nderkombetare per ekonomi e manaxhim, histori, art dhe arkitekture etj. Metoda per gjuhe te huaja, 3000 tituj ne gjuhen...
Rr. “Naim Frashëri”, Nr.4
+355 4 2240018
sales@adrionltd.com
www.adrionltd.com

It's not just a coffee shop, a bar, a tea room, a library, a bookstore, or an informational center... But it's everything at the same time, in the same place!
Rr."Sami Frashëri", pranë Drejtorisë së Policisë
+355 4 2266664
friendsbookhouse@gmail.com

ADRION LTD - Librari - Adresa: Pallati i Kulturës, Sheshi Skenderbej


Botime Sara - Adresa: Rr. e "Dibrës", përballë Vilës Gold


ADDY - Adresa: Rr. e "Kavajes", prane 21-Dhjetorit

LIBRARI AGOLLI - Adresa: Rr. "Ibrahim Rugova", prane selise se PS

British International Bookshop - Adresa: Rr. "Don Bosko", P1 Kati 2


TOENA - Adresa: Rr. “Muhamet Gjollesha”


QENDRA STEFAN - Adresa: Rr. "Hoxha Tahsin", prane Pazarit te RiLIBRI UNIVERSITAR - Adresa: Rr. "Abdyl Frashëri"

LIBRARI ALBA - Adresa: Rr. "Don Bosko"

Libri Universitar - Adresa: Rr. "Abdyl Frashëri"

Epër7shme - Adresa: Rr. "Jul Variboba"

LIBRARI & KANCELARI - Adresa: Rr. "Muhamet Gjollesha", pranë 21 Dhjetorit

Librari & Kancelari FLORALDO - Adresa: Rr. "Qemal Stafa"


ARJANA - Adresa: Rr. "Hoxha Tahsim", ngjitur me karburantin
Librari KROKODILI - Adresa: Laprake, prane KMYKALLUSHI - Adresa: Rr. e "Durresit", prane gjimnazit "Qemal Stafa"

BASHA - Adresa: Blvd. "Zhan D'Ark"

EVA - Adresa: Rr. "Luigj Gurakuqi", ne krah te Pallatit te Kultures


AGIMI - Adresa: Rr. "Frederik Shiroka", perballe Bar "Oslo"

EKD


Aeditions - Adresa: Rr."Naim Frasheri"

1 2Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan