Tema (Materia.)
Nuk ka nen-kategori

Kodi NACE
 
888 artikuj aktive


Distributor I Trimble Navigation USA, Instrumenta dhe paisje Topografike dhe Gjeodezike, Paisje dhe aparatura për ndërtim. Stacione Totale, GPS-GNSS, Sisteme Virtuale Referimi, Skanera 3D, Nivela...
Rr."Lord Bajron", Vila Nr.1, Godina “Hotel Relax”, Laprakë
+355689027453
contact@geotrim.al
www.geotrim.al

DEUTSCH COLOR - Adresa: Rr."Aleksandri i Madh", Unazë e Re

BRUNES SHPK - Adresa: Autostrada TR - DR, Km.7


Firmë Ndërtimi PEVLAKU - Adresa: Rr."Don Bosko ", pranë pallatit Al-Mak

ALTEC GROUP SHPK - Adresa: Rr. "Myslym Shyri" Nr. 58

Firma Kotica sh.p.k - Adresa: Superstrada Laç-Mamurras km2

MUCA G.G.H - Adresa: Autostrada Tr-Dr, Km.13. Picar

EUROTEOREMA GROUP - Adresa: Fushe Mezez, Kashar

Pajisje Mbrojtese ne Pune / Safety Equipments (PPE) - Adresa: Autostrada Tr-Dr, Km 5

TIRANA POLISTEROL - Adresa: Rruga ''Misto Mame'', Kombinat

ARKENSI - Adresa: Tek " 21 Dhjetori ", në krah të Mondialit

Mat-Edil - Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km 1

ALBA ROAD (IZOTERM) - Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës, Km 4

EUROVINI BETON - Adresa: Rr."Ismail Qemali"


FABRIKA CIMENTOS - Adresa: Blv. Zogu I, nr 72 Qender

ITAL COL SH.P.K - Adresa: Rruga nacionale Vorë-FushëKrujë, 3 kilometra larg Aeroporit “Nënë Tereza”

SEAMENT ALBANIA - Adresa: Fushe-Kruje

ZEUS -AL - Adresa: Rr."Teodor Keko", Godina Nr.357

Endi 94 - Adresa: Autostrada Tirane - Durres, Km.3

ERALDI SH.P.K - Adresa: Rr. "Siri Kodra" (përballë Poliklinikës Nr.4)

Marion Shpk - Adresa: Rr. "Teodor Keko"

Klevis shpk - Adresa: Rr."Teodor Keko"


ONEDA SHPK - Adresa: Lagjia nr.15, Rr."Aleksander Goga", Spitalle

FERPLAST - Adresa: Rr. Driton Islami FerizajRENOVA PUTZ - Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës, Fshati Picar, Vorë

CASATI COLOR - Adresa: Rr. e "Kavajës", afër 21-Dhjetorit

NORD KONSTRUKSION - Adresa: Rruga Don Bosko prane Vizion plus

K.M.P.K Shpk - Adresa: Fushë Prezë, Km.6

RAFAELO - Adresa: Kthesa e Kamzës

TEGOLA EDILCENTRO - Adresa: Rr. "Vangjel Noti", Laprake

Skela Martini - Adresa: Kamez

Alban Costruzioni Sh.p.k - Adresa: Rr. “Vangjel Noti”

KAST - Adresa: Rr. “28 Nentori”, Laprake1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris


Reklame
inTV