Tema (Ora )
Nuk ka nen-kategori

Kodi NACE
 
10 artikuj aktive


Brand Italian orash dhe aksesoresh
Rr."Irfan Tomini"
+355 692973309
too2late8@hotmail.com
www.too2late.com

PREMIUM watches & jewellery tashmë prezantohet me dy dyqane të reja në Tiranë duke sjellë një imazh të ri dhe sigurisht, marka të reja orash. Nëse dëshironi të ndiheni komod zgjidhni PREMIUM!
Rr."Abdyl Frashëri", P. 7/1 (pranë Librit Universitar) - Coin - Citypark - Ring Center (rrethrrotullimi i Zogut te Zi) - Galeria ETC - Aeroporti "Nene Tereza"
+355 4 2257365
info@premiumwatches.al
www.premiumwatches.al

Pas një eksperience 10-vjeçare në treg u ndërtua koncepti i rrjetit të dyqaneve "RIVALDI WATCHES" i përbërë nga katër të tillë në gjithë Tiranën. Tek ne gjeni cilësi, dizajn, shërbim!
ETC/Tirana e Re, tek Procredit Bank
+355 4 422 1851
info@rivaldiwatches.com
www.rivaldiwatches.com

La Swiss - Adresa: Bulevardi "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake

JUNGHANS - Tiranë - Adresa: Rr."Myslym Shyri"

Swatch - Adresa: Rr. "Sami Frashëri", Qendra Metropol

Verde Jewellery & Watches - Adresa: Blvd."Bajram Curri", ETC,kati 4

TUFINA - Adresa: Rr. "Bogdani"


PELOD - Adresa: Rr. e "Kavajës", tek Condor Center

1

Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris


Reklame
inTV