Tema (Firma N.)
Nuk ka nen-kategori

Kodi NACE
 
2966 artikuj aktive


Kontakt ndërton me cilësi sepse të ndërtosh është shumë më shumë sesa duket. e per te realizuar këtë duhet punë e mundimshme, që të arrish yjet!
A Frosina Plaku 40 AL-1023 Tirana
T +35542225338
E info@kontakt.al
W kontakt.al

Kompani prestigjoze në fushën e ndërtimit. Operon në këtë sektor prej nëntorit të vitit 2007. Ofron për ju apartamente në zona të ndryshme të Tiranës. A.M.E.S. shpk ka një staf prej 28 personash, të përbërë nga manaxherë, inxhinierë e teknikë.
Rr. Mikel Maruli, Pallati A.M.E.S. Ap. 17, Kt. 5, shk. 1 Tirane
.
sandri.ames@gmail.com

Ky projekt është konceptuar si një shenjë për qytetin e Tiranës. Ai flet për rritjen e jetës së përditshme drejt lirive dhe horizonteve të hapura të një demokracie në zhvillim. Forma e ndërteses është frymezuar nga Shqiponja në fluturim drejt Demokracive Perëndimore.
A Frosina Plaku 40 AL - 1023 Tirana
T +35542225338
E info@kontakt.al
W magnet.al

Në momentin që ne projektuam HOMEPLAN, menduam mbi të gjitha për njerëzit, të cilët në të ardhmen do të jetojnë dhe banojnë atje. Të jetojnë bashkë prindërit, fëmijët dhe nipërit e mbesat!
Rruga "Frosina Plaku",Nr.40, AL- 1023
35542225338
info@kontakt.al
W homeplan.al

Një rezidencë si jo më parë në Shqipëri e dizenjuar për të ofruar shumë lehtësira në mënyrën e të jetuarit.
Rr."Dervish Hima", Tirane
+355 6680 14999
sales@manetci.al
www.manetci.al

Nje projekt tjeter ambicioz eshte edhe nje kompleks vilash ne zonen e Petreles. "Rolling Hills Luxury Residences" do të jetë një komunitet i rrethuar luksoz, me i miri dhe i pari i këtij lloji në Shqipëri i realizuar me shoqëri projektimesh prestigjoze e profesioniste.
Lunder, Tirane
+355 6660 54036
sales@manetci.al

Kompleksi është i përbërë nga 5 objekte që qëndrojnë natyrshëm dhe me elegancë. Synimi ynë me kete projekt është të bëjmë të takohen dy ideale: hapësira të bollshme dhe rrugë tradicionale të rrethuara nga apartamente të mrekullueshme.
Rr. Pjeter Budi, Qyteti Student
+355 4 2225338
juliana.nela@koncept.al
ana.kontakt.al

Eksperienca jonë shumëvjeçare në fushën e ndërtimit, të veprave publike, apartamenteve të banimit, Vilave luksoze në Dhërmi, na bën "LIDER" në zgjedhjen tuaj.
Tek Selvia, Rr. "Siri Kodra" nr:13
+355 4 2236727
construction_zbogo@yahoo.com

Rrit Vlerën e Investimit Tuaj! "Sunrise Residence" Një residencë Vilash dhe Apartamentesh në mes të GJELBËRIMIT dhe QETËSISË! JETO TIRANËN NDRYSHE! Adresa: 100 m nga TEG
Farkë, Sunrise Residence, Rruga e Vilave,Godina nr.11, kati1, pranë TEG
355682061108
info@thebestco.al
www.thebestco.al; www.sunriseresidence.al

Në 22 vitet e aktivitetit të saj, përveç mjaft objekteve në infrastrukturë, etj, ajo ka realizuar edhe rreth 952 apartamente me rreth 103.000 m2 ndërtim, si dhe rreth 30.800 m2 ambiente shërbimi.
Rruga e Elbasanit, pallati "Teuta" Kati 1 (mbrapa gjimnazit "Gjuhet e Huaja")
355682072652
sekretaria@teutakonstruksion.com
www.teutakonstruksion.com

Ju nuk blini thjesht nje apartament, Ju investoni ne menyre te zgjuar per te ardhmen Tuaj.
Blvd. "Zogu i I", Kompleksi i Pall.Agimi, kati 7. Nr.25
.
class.construction@yahoo.com
Apartamente Rezidencial ne Tirane

Mane TCI kompania lider ne investimin e qendrave te biznesit, objekteve industrial, etj
Autostrada Tiranë - Durrës, km.6, tek QTU
+355 6680 14999
sales@manetci.al
www.manetci.al

Aurora Konstruksion Sh.p.k operon prej 10 vitesh në fushën e ndërtimit. Serioziteti dhe profesionalizmi i stafit ka bërë që kompania jonë të rrisë standardet duke përmbushur me sukses vepra publike...
Blvd. " Zogu i I " P. pranë Fakultetit të Shkencave
355696060100
aurora_konstruksion@hotmail.com
www.aurora-konstruksion.al

AGIKONS sh.p.k - Adresa: Kompleksi rezidencial “ KODRA E DIELLIT”

FAFA shpk - Adresa: Rr. e "Durrësit"

GENER 2 SH.P.K - Adresa: ABA Business Center, Rr. "Papa Gjon Pali II"

ALBSTAR - Adresa: Blvd."Dëshmorët e Kombit", Kullat Binjake

2 A-L sh.p.k - Adresa: Unaza e Re, Ish godina Astir

ARI GROUP shpk - Adresa: Liqeni i Thate

EDIL AL - Adresa: Rr."Perlat Rexhepi", H. 14, AP. 7

LUGANO Group - Adresa: Rr. "Tiranë-Dajt", Pall. Lugano

UNIONI sh.p.k - Adresa: Rr. "Robert Shvarc", Nd.3

VIGAND Shpk - Adresa: Rr. "Papa Gjon Pali II", ABA Busines Center

BRUCI SH.P.K - Adresa: Rr."Tefta Tashko Koço"

Orion shpk - Adresa: Rruga e Kosovareve, pallati Orion

Lim-Em sh.p.k - Adresa: Rr. “Pjeter Budi”, Pallati Fasked, zyra 2/1

VISTA GROUP SH.P.K - Adresa: Kompleksi "Acacia Hills", vila nr. 7

TIRANA BUSINESS PARK - Adresa: Deshmoret e 4 Shkurtit, Sky Tower 8/4

Kika Construction - Adresa: Rr. "Komuna e Parisit"

GRUP EGNATIA KOMPANI - Adresa: Ish uzina e autotraktoreve, Shkoze

TRISS NDERTIMI - Adresa: Rruga "Sami Frasheri", Nr. 30

ALB SHPRESA SHPK - Adresa: Rruga "Maliq Muca", Ndertesa 6 ,Hyrja 4 ,Ap 14

JON SH.P.K - Adresa: Rruga "Dervish Hima" Pallati mbas rezidemces Franceze, Kati 3

Sh.a Ndertim Montimi - Adresa: Tirane

EGNATIA KOMPANI - Adresa: Rr.“Vaso Pasha”, Nr 8

Geci shpk - Adresa: Sheshi Skenderbej


Shijaku Shpk - Adresa: Rruga nacionale Tirane – Shkoder, Fushe-Kruje

Euro Construction Company - Adresa: Rr."Dritan Hoxha", Godina nr.7, shk.2, Ap.13

ANDI KONSTRUKSION SHPK - Adresa: Rruga Aleksander Mojsiu, Pll. 117, Kinostudio

MATRIX KONSTRUKSION - Adresa: Rr. "Myslym Shyri", Nr. 5/1

Eni Shpk - Adresa: Rr. "Budi"

KERCUKU SH.P.K - Adresa: Lagja Nr.13, Plazh, Hekurudha

Orion Construction - Adresa: Rruga e Kosovareve, pallati Orion

Lezha Konstruksion - Adresa: Superstrada Lezhe-Tirane km 6, 4501 Lezhe

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb