240 artikuj aktive


Shtëpia juaj-thjeshtë dhe bukur! Për nje mobilim komod, të thjeshtë & të bukur ju ndihmon BETA Mobileri! Projektim dhe arredim të ambjentit tuaj
Blloku "Gintash", Laprakë, Tiranë, mbi Bankën"Societe General"
+355 5 8326095/96
betamobileri@gmail.com

LESNA operon prej 30 vitesh ne sektorin privat te Kosoves, Maqedonise & Shqiperise. Duke bashkepunuar me partnere te fuqishem nderkombetar ajo ofron nje game te gjere produktesh te prodhuara me nje teknologji moderne, sipas standarteve Sllovene/Europiane, mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese.
Autostrada Tiranë-Durrës, Km 2, Rr.dytësore mbrapa Casa Italia
+355 4 483 3090
info@lesna.al
www.lesna.al

Ardeno operon për më shumë se 20 vjet në prodhimin/ përpunimin e drurit. Ofron produkte si: elementë druri, karrige, tavolina, kolltuqe, kuzhina, soxhorno, dhoma gjumi, mobilje të personalizuara. Zgjidhni produktin direkt nga fabrika dhe nëpërmjet distributorëve tanë brenda e jashtë vendit. Produkte të veçanta dhe të çertifikuara me: ISO 9001 – 2008: 14001-2004. Ardeno Arti i Mobilimit.
Autostrada Tiranë - Durrës, km 2
+355 4 424 7274
ardeno1@hotmail.com
www.ardeno.com

Shumllojshmeri- Kualitet dhe Garanci- Shpejtesi per Arredim
Autostrada Tiranë–Durrës, km 0 Casa Italia
+355 4 483 3906
info@fatini-design.com.al
www.fatini-design.com.al

Koncept Mobilje - Adresa: Rr. "Medar Shtylla", Kompleksi "Kika"STILE ARREDO - Adresa: Rr. "Reshit Petrela", afër Arkivës së Shtetit

AJAX - Adresa: DURRES SKENDERBEJ L.4

Mobileri Endrra - Adresa: Rr. "Sulejman Delvina", pranë Hotel ”Diplomat”

MOBILERI GREKE PRODA - Adresa: Blvd." Gjergj Fishta" ,Kulla 2

MOBILERI RO-AL - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës km 8

Mobil Eni - Adresa: Lagja 17,Ne Hyrje te Durresit,Tek Unaza E Re

La Prealpina - Adresa: CasaItalia – Autostrada Tiranë–Durrës, km 0

WORLDFLEX - Adresa: Rr: "5 Maji ", ish Kombinati i Mishit


CASA VIP - Adresa: Rr."Ibrahim Rrugova"

SHTEPIA SHQIPTARE - Adresa: Shqiperi

MUCA G.G.H - Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës,km 13, Picar-Vorë

MOBILERI KUSHI SHPK - Adresa: Olltak ,Berat


Piramida NIKOL - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, Km 9

AGJENSIA IMOBILIARE FLAGER DURRES - Adresa: Perball ish elektrikut

EAGLE - Adresa: Rr."Dibres"

ARTE CASA - Adresa: Shqiperi

BICAKU - Adresa: Durres

MOBILERI SINDI - Adresa: Blvd."Gjergj Fishta", 70m poshtë Gjykatës së Rrethit

MOBILERI FLAMURI - Adresa: Rr. "Teodor Keko", Unaza e Re

Mobileri Tirana - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, km 7

Porcelanosa - Adresa: Rr. "Abdyl Frashëri", Nr. 3/3


ALBAFLEX - Adresa: Durres Xhafzotaj

Hendi Mobili - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, km 7

FPM - Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës, km 5

MUCA GGH - Adresa: Shqiperi

MOBILERI ITALIANE - Adresa: FIER

SHAGA - 1 - Adresa: Rr. "Sulejman Delvina"

PERDE MERKAJ - Adresa: Rr."Muhamed Gjollesha", P.7 ,Shkalla 1

Mobileri KLAJREN - Adresa: autostrada tirane durres, mbikalimi i pare per kembesore, prapa VEKO


1 2 3 4 5 6
Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt