ebuy.al
Alexa Alexa

 
73 artikuj aktive


IMB
Instituti i Modelimeve në Biznes aktualisht është kompania "Software House" më e madhe në Shqipëri në fushën e programeve kompjuterike.
Rr. "Sami Frashëri"
+355 4 2253466
info@imb.al
www.imb.com.al

Divitech, themeluar ne vitin 2005 eshte nje nder kompanite kryesore ne fushen e Teknologjise se Informacionit ne Shqiperi, duke siguruar per tregun vendas produktet IT-se nga prodhuesit me te medhenj boteror dhe sherbimet me teknologjine me te re.
Rr. ''Arkitekt Kasemi'', Nd. 4, H. 5
+355 4 4522689
info@divi-tech.com
www.divi-tech.com; www.divi-tech.net

Intelligent Systems Albania është një nga kompanitë lider në Shqipëri, që ofron zgjidhje software për gjithë aktivitetet e biznesit. Kompania është Microsoft Gold Certified Partner e fokusuar në sisteme Microsoft DynamicsTM ERP dhe CRM që mbulojnë gjithë proceset e biznesit në industri të ndryshme.
Rr. "Ismail Qemali", Pallati 27, Shk. 1, Nr. 24
+355 4 2274971
info@isystems.al
www.isystems.al

Pajisje kompjuterash.
Rr. "Hoxha Tahsin", Nr.105 Tiranë
+355 4 2258682
info@it-partners.us
www.it-partners.us / www.kontrolloauto.com

Ne jemi një grup sinergjik kolegësh që besojmë se tre faktorët kryesorë në përmirësimin e vendimmarrjes të cdo individi apo organizmi janë: “Informacioni, Informacioni dhe Informacioni”. Ne besojmë se "Informacioni i bën Shqiptarët më të ditur, më të fortë dhe më të mirë”.
Rr. "Ismail Qemali", Pll. 27, Shk. 1, Nr. 30
+ 355 4 2274971
info@ikub.al
www.ikub.al

ikubINFO Shpk. është kompania më e madhe shqiptare e specializuar në zhvillimin e software. Stafi përbëhet nga 40+ zhvillues software, nga më të mirët në Shqipëri. Kompania fokusohet në teknologjitë e Microsoft, por ka realizuar aplikime të suksesshme dhe në Java dhe Open Source.
Rr. "Murat Toptani", Gjergji Center
+355 4 2235731
info@ikubinfo.al
www.ikubinfo.al

Infosoft Systems sh.a. është Lider në tregun e IT-së me produktet dhe shërbimet që ofron, duke synuar të krijojë marrdhënie afatgjata besimi dhe partneriteti me klientët e saj.
Rr. "Murat Toptani", Gjergji Center, Tiranë
+355 4 2234025
infosoft@infosoftgroup.com.al
www.infosoftgroup.com.al

Ekip eshte i afte ne ndertimin e faqeve me te thjeshta (HTML), deri tek sistemet e shitjes online (eCommerce).Disa prej sistemeve menaxhuese te cilat ne i pervetesojme jane Joomla, WordPress, Drupal,...
Rr. "Bardhok Biba"
+355 6856 12845
contact@pre-born.net
www.pre-born.net

Sherbime IT
Rr. "Perlat Rexhepi", Nd. 10, H. 11
+355 4 2274996
info@itirana.com
www.itirana.com

GO! System - Ju ofron nje zgjidhje te plote dhe te integruar informatike. Krijon nje mjedis te sigurt dhe transparent per ruajtjen e informacionit financiar.
Rr. "Abdyl Frashëri", sipër Alviero
+355 4 2251686
info@epoint.al
www.epoint.al

Ofron zgjidhje profesionale per DIZAJNIM NE WEB, NDERTIME NE WEB, REKLAMIM NE WEB duke mundesuar zgjidhje te kenaqshme per individe, biznese, projekte korporatash dhe aplikacione specifike.
Rr. "Fortuzi", 100 m pas Ministrisë së Drejtësisë
+355 4 2403000
info@brilliantweb.al
www.brilliantweb.al

Aleat sh.p.k - Adresa: Rr. "Qemal Stafa"


SoftExpres - Adresa: Rr. "Ismail Qemali", No.54 (tek ish-Blloku)

Advansis sh.p.k - Adresa: Blvd. "Bajram Curri"

Beem - Electronics - Adresa: Rr. "Komuna e Parisit", mbi Kolegjin Kristal

Kontrolloauto - Adresa: Rr. Barikadave, #122,Tirane

Service Plus Group - Adresa: Bad Meinberger Str. 1 32760 Detmold


ALBANIAN CLOUD - Adresa: Rr."Frederik Shiroka", Pall. 204, Shk. 1, Ap 2

Printec Group Albania - Adresa: Rr. "Ismail Qemali", Nr. 32/1

Plum Tree Group - Adresa: 407 S. Dearborn, Suite 1401 Chicago, IL 60605

ARK IT sh.p.k. - Adresa: Rr. "Ali Pash Gucia", Nr. 33

NEWPROTECH - Adresa: Prane Gjykates Tirane

Albweb - Adresa: Kodra e Diellit


Kompania Italiane Over-Log - Adresa: Tek " Zogu Zi", prane pallatit te sportit "Asllan Rusi "

Alb Web - Adresa: Rr. "Mihal Grameno", tek Shkolla e Baletit


S & T Albania - Adresa: Rr. "Ibrahim Rugova", Sky Tower

ADVANSIS - Adresa: Rr. Sulejman Delvina, Nr. 13


Synapse ATS - Adresa: Qyteti Studenti", "Sotir Kolea" Str., Metropolitan University of Tirana building, Tirana, Albania

Kreatx - Adresa: Rr. e "Barrikadave"
Dominusoft - Adresa: Rr. "Tefta Tashko", 105

Eng Group - Adresa: Rr. "Jordan Misja", Pallati prane Hipotekes

Zeri.info - Adresa: Pallati i Shtypit

Albanian Business Solutions - Adresa: Rr. e "Kavajes", Condor Center, Kati II

Asseco SEE - Adresa: Rr. "Abdyl Frasheri", EGT Tower

1 2Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan