Kodi NACE
 
168 artikuj aktive


OFROJME SHERBIME SI: 1.TRANSPORT KOMBETAR DHE NDERKOMTAR NE TE GJITHE EVROPEN 2.NGARKESA UNIKE DHE PARZIALE 3.GRUPAZHE DHE ASISTENZE DOGANORE 4.MAGAZINIM MALLII NE ITALI DHE SHQIPERI 5.TRANSPORT TE LENGJEVE USHQIMORE DHE ATYRE KIMIKE I CILI ESHTE DHE SPECJALIZIMI YNE KRYESOR
L.1, Rr. "Taulantia"
+355 5 242 0101
orientexpress80@yahoo.it

SHEGA TRANS GROUP - Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km 12, Berxull Tirana, Albania

TNT - Adresa: Rr. "Mine Peza", Nr. 2

POSTA SHQIPTARE - Adresa: Terminal Center, kthesa e Kamzës, pranë spitalit "Hygeia"

Trans - Speed - Adresa: Rr. "Irfan Tomini", Pall. 22/2,Shk. 2, Ap.15

Go Shipping Albania - Adresa: Blvd."Deshmoret e Kombit"TRANSPED MUKA sh.p.k - Adresa: L.1,Rr.Taulantia

ANALTIR - Adresa: Rr. "Xhorxhi Martini", Sheshi Avni Rustemi

EUROTRANS shpk - Adresa: Blvd. "Zogu I", Veve Business Center

SKY NET LOGISTIC - Adresa: Rr. “Kavajës”, Nr 207

TNT & Radmail - Adresa: Rr. "Mine Peza", nr.2

PRAYLA - Adresa: Lgj. 4, Rr. "Skënderbej", Durrës

Ags Tirana Worldwide Movers - Adresa: Ish-Kombinati I Tekstilit

FEDEX - Adresa: Rr. "Mine Peza", Nr. 2

EXPRESS ALBANIA - Adresa: Rruga "Muhamed Gjollesha"

ALBANIAN COURIER - Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km.4, MezezETT EAST TRANS TRADE - Adresa: Rr. e "Kavajës", pranë 21 Dhjetorit

SAN NIKOLLA - Adresa: Lagja Nr.3 Rruga "Skenderbeg" Pallati 111

UPS - Adresa: Rr. Ismail Qemali, Nr. 32/1


Interlogistic - Adresa: Autostrada TR-DR, km 9DREJTORIA E PERGJITHSHME E POSTAVE - Adresa: Terminal Center, kthesa e Kamzës, pranë spitalit Hygeia

GENTIAN NGJELIU - Adresa: Autostrada Tirane-Durres km 5 , Fllake


tedi - Adresa: komuna e parisit

DHL INTERNATIONAL - Adresa: Tek Riviera Travel Rruga "Van"

INTERBALCAN - Adresa: L.5, Rr.Dalip TABAKU Durres Albania

FERRI TRANSPORT - Adresa: Lagja nr.1, Rr."Tregtare", "Fly Tower", Kati 6


YAPS - Adresa: Rr."Don Bosko", ngjitur me "Kishen Katolike"

1 2 3 4 5Reklame
Greqi


Reklame
inTV
Reklame
ventouris