Jepet me qera objekt biznesi - Kompleksi Usluga, Prane Bulevardit te Ri

Jepet me qera objekti "Commercial Business Building" me siperfaqe totale 4000m2 .

Objekti "Commercial Business Building", me siperfaqe totale 4000 m2, eshte i pajisur me sisteme:
-Ashensor
-Ngrohje/ftohje qendrore
-Shkalle emergjencash
-Sistem sinjlizimi zjarresh
-Fasade strukturale xham solar

Per me shume informacion rreth kesaj prone dhe pronave te ngjashme na kontaktoni:
lina@usluga.al
+355 692080242

Kategori Biznesi


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved