Si të masazhoni fytyrën për një lëkurë të re
 
Shperndaje
ikub#: 1705140009
Keni dëgjuar ndonjëherë për palestrën e fytyrës? Ja çfarë duhet të dini.
Masazhi i fytyrës është efektiv pasi ajo mundëson mbajtjen e një lëkure të re dhe pa rrudha për një kohë të gjatë. Ky masazh nxit qarkullimin e gjakut, rinovimin e qelizave, prodhimin  e kolagjeni, forcon muskujt dhe zhduk rrudhat e vogla të formuara nga mimikat e fytyrës.
 
Kjo "palestër për fytyrën" do të bëjë që të mos keni më faqe të varura, sy të ënjtur apo fytyrë të vrarë dhe pa jetë.
 
Shikoni videon e mëposhtme për të mësuar teknikën e duhur të masazhimit të fytyrës.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FYTYRA KUJDESI MASAZHI 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved