Si të bëjmë vetë një kurorë me lule
 
Shperndaje
ikub#: 1706280065
Kurorat me lule tanimë kanë një përdorim shumë të madh. Përveç trendeve që vijnë nga jashtë, ku këto përdoren në ceremonitë e diplomimit, përdorimi i tyre mund të jetë edhe më i gjerë.

Prandaj menduam se do të ishte shumë mirë që të mësonim ti bënim vet ato, duke qenë se nuk është se kërkojnë ndonjë përpjekje të madhe. Me pak elementë dhe me lule të freskëta mund të bëjmë vetë kurora me lule për çdo rast.

Më poshtë do të gjeni një video që në mënyrë shumë të shkurtër dhe të thjeshtë do ju tregoj se çfarë ju duhet për të bërë një kurorë dhe si ta bëni atë.

 

Shfleto artikuj te tjere per: BEJE VETE KURORA LULE VIDEO

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved