Si të kujdeseni për bizhuteritë
 
Shperndaje
ikub#: 1806140135
Bizhuteritë prej ari apo argjendi janë fantastike, por jo të gjithë femrat kanë mundësi ti mbajnë ato.
FOTO GALERI
Gjithashtu në gardërobën e çdo femre gjenden edhe bizhuteri me metale jo të çmuara të cilat prishen dhe nxihen lehtësisht. Ja disa mënyra si të kujdeseni për to.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BIZHUTERITE KUJDESI PASTRIMI SHKELQIMI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved