Si të trajtoni poret e hapura në shtëpi
 
Shperndaje
ikub#: 1806180117
Poret e hapura kërkojnë të shkatërrojnë cilësinë e përgjithshme të lëkurës dhe pamjen e fytyrës tuaj.
FOTO GALERI
Mbyllja e poreve të hapura është një detyrë shumë e vështirë. Por me mënyrat ju mund ti zvogëloni këto pore në shtëpi.
 Shfleto artikuj te tjere per: LEKURA MASKA MENYRA PORET TRAJTIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved