Si të zgjidhni problemet më të zakonshme me lëkurën në verë
 
Shperndaje
ikub#: 1806250069
Vera është një sezon i bukur, por me shumë problem në lëkurë. Ja disa nga shqetësimet kryesore që u ndodh të gjithë femrave dhe si ti zgjidhni ato shpejtë.
FOTO GALERI
 
Shfleto artikuj te tjere per: ACARIMI DEPILIMI LEKURA TRUKE VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved