6 gjërat që nuk duhet të ruani kurrë në banjë
 
Shperndaje
ikub#: 1807060088
Ngrini dorën nëse mbani furçën tuaj të dhëmbëve pranë lavamanit të banjës. Po, shumë e sigurt që të gjithë bëjmë. Por rezulton se nxehtësia dhe lagështia e një banjë është një terren edukativ për mikrobet dhe bakteret.
FOTO GALERI
Tani nuk po ju them që ta mbani furçën tuaj të dhëmbëve në dhomën e gjumit, por merrni parasysh lëvizjen e këtyre shtatë gjërave që mbani në tualet ti mbani në një vend tjetër në shtëpi.
 
Shfleto artikuj te tjere per: BANJE GABIM GJERAT PRODUKTET

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved