5 mënyra të thjeshta për të shpëtuar nga zbokthi përfundimisht
 
Shperndaje
ikub#: 1905220047
Zbokthi është një gjendje shëndetësore e kokës që prish imazhin estetik dhe mund të shoqërohet edhe me rënie te flokëve.
FOTO GALERI

Janë të shumta mënyrat natyrale për të larguar zbokthin, ndërsa sot po ju njohim me aloe verën. Ajo ka veti shumë të mira hidratues dhe shëruese falë mineraleve vitale, aminoacideve, enzimave dhe vitaminave që përmban.

Kjo e bën aloe verën një produkt shumë të mirë në parandalimin e zbokthit dhe rënies së flokëve. Ja disa maska si ta përdorni atë dhe të largoni përgjithmonë zbokthin nga koka juaj.

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET KESHILLA ZBOKTHI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved