Alternativa gjeniale të përdorimit të pastës së dhëmbëve
 
Shperndaje
ikub#: 1905240039
Pastërtia është dhe duhet të jetë kriter për çdo njeri, për një femër edhe më shumë. Por jo çdo gjë është lehtësisht e mundur. Psh., njollat janë pjesë e jetës dhe nuk mund t'i shmangim dot. dhe kjo është edhe më e vështirë kur keni fëmijë të vegjël.
FOTO GALERI
Muret e shkarravitura, rrobat me njolla të ndryshme, njollat e makeup-it etj. kërkojnë kohë dhe mundim për tu larguar. Në vend që të harxhoni orë të tëra për të pastruar njollat mësoni disa truke të lehta që veprojnë shpejtë në largimin e  tyre. Gjithçka që ju duhet është pasta e dhëmbëve.
 Shfleto artikuj te tjere per: ALTERNATIVA PASTA E DHEMBEVE PERDORIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved