Si të kujdeseni për bizhuteritë prej diamanti
 
Shperndaje
ikub#: 1905280008
Diamanti është guri më i çmuar dhe kur ai vendoset si pjesë e një bizhuterie, kujdesi është më se i nevojshëm. Ja disa mënyra si të kujdeseni dhe ti mirëmbani këto bizhuteri.
FOTO GALERI

 Ja disa mënyra si të kujdeseni dhe ti mirëmbani këto bizhuteri.

 
Shfleto artikuj te tjere per: DIAMANTI KUJDESI PASTRIMI RUAJTJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved