6 këshilla larje për t'i bërë teshat të ndriçojnë
 
Shperndaje
ikub#: 1905290074
Larja e rrobave është ndoshta një nga punët më të mërzitshme në shtëpi. Edhe pse procesi i larjes është lehtësuar shumë pas shpikjes së lavatriçeve, sërish duket se asgjë nuk e bën të kënaqshme këtë proces.
FOTO GALERI
Kjo bëhet edhe më e bezdisshme kur rrobat nuk lahen siç duhet, njollat nuk largohen dhe nuk vijnë një aromë freskie siç duhet të ndodh pas larjes. 
Ja disa këshilla si ti lani ato siç duhet dhe të shkëlqejnë nga pastërtia.
 Shfleto artikuj te tjere per: LARJA LAVATRICE RROBA TESHA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved