Si të parandalojmë oksidimin dhe nxirjen e frutave të qëruara
 
Shperndaje
ikub#: 1905300044
Një nga problemet kryesore të frutave është se ato nxihen dhe oksidohen shumë shpejt sapo qërohen. Kjo bën që sallata jonë e frutave të duket e shëmtuar.
FOTO GALERI
Mirëpo ka disa mënyra si të shmangni oksidimin e tyre dhe ti bëni të duken të freskëta dhe të sapo qëruara. Shfleto artikuj te tjere per: FRUTA OKSIDIMI PARANDALIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved