9 këshilla për të pasur atlete gjithmonë të bardha
 
Shperndaje
ikub#: 1906060017
Të mbajturit e atleteve gjithmonë të bardha në përditshmërinë tonë duke qene se janë të ekspozuar nga smogu dhe pluhurat e ambientit mbetet një mision i vështire por jo i pamundur.
FOTO GALERI
Ekzistojnë disa truke të thjeshta të cilat na japin mundësinë që atletet e bardha të ngjajnë si të reja. Në këtë galeri po ju njohim me disa prej mënyrave më praktike për këtë qëllim.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: ATLETE ATLETE TE BARDHA KESHILLA PASTRIMI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved