Si të hekurosim teshat në varësi të llojit të materialit
 
Shperndaje
ikub#: 1906170036
Veshjet janë të materiale të ndryshme dhe shpesh etiketat e tyre shoqërohen edhe me mënyrën e larjes, hekurosjes dhe mirëmbajtjes së tyre.
FOTO GALERI
Ja si duhet ti hekurosni materialet e ndryshme të veshjeve në mënyrë që të zgjasni jetëgjatësinë e tyre.
 
Shfleto artikuj te tjere per: HEKURI HEKUROSJA MATERIALI VESHJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved