Si t'i mbijetojmë vapës në verë
 
Shperndaje
ikub#: 1906180127
Më në fund, edhe pse pak me vështirësi vera erdhi edhe për këtë vit, madje, me temperatura më të larta se mesatarja, së paku për këto ditë mes qershori që po kalojmë.
FOTO GALERI
Dhe sigurisht, menjëherë mëndja na shkon tek mënyrat më efektive për t'ia dalë, veçanërisht në ambientet e shtëpisë, kur veç nesh mund të jenë edhe fëmijë, por edhe të moshuar që siç dihet janë më të ndjeshëm ndaj këtyre kushteve atmosferike.
 
Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA SHTEPIA VAPA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved