Si të dezinfektoni makinën në 4 hapa
 
Shperndaje
ikub#: 2005090028
Në këtë periudhë, të dish të dezinfektosh makinën është po aq e rëndësishme sa të dish të lesh duart. Ja se si ta bëni atë në mënyrë të sigurt dhe të lehtë
FOTO GALERI

Ja se si të sanitizoni makinën në një mënyrë të lehtë, të shpejtë dhe të sigurt.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DEZINFEKTIMI HAPA MAKINA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved