Si të bëni në shtëpi një pedikyr si profesionistët
 
Shperndaje
ikub#: 2005110092
Kujdesi për duart dhe këmbët duhet të jetë gjatë gjithë vitit, mirëpo në verë ai është më i madh për shkak të ekspozimit të tyre.
FOTO GALERI
Ja disa rregulla të thjeshta për t'i pasur gjithmonë estetike.
 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA PEDIKYR

Marre nga ikub.al


Ramazanije Rexha    Para 22 ditesh     
Si ta bej nje manykyr vet
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved