Rregulla bazë për pastrimin e tastierës së kompjuterit
 
Shperndaje
ikub#: 2005150122
Sa shpesh duhet të pastroni tastierën e kompjuterit. Tastiera e kompjuterit apo e laptopit është objekti më i pisët me të cilin çdo njeri është në kontakt çdo ditë.
FOTO GALERI
Elektronika nuk i ka marrëdhëniet mirë me ujin dhe sapunin dhe ndoshta kjo është arsyeja pse ne harrojmë se ata duhet të pastrohen shpesh.
 Një studim nga Universiteti i Arizonës zbuloi se tastiera ka 400 herë më shumë baktere se sa një vend tualeti. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KOMPJUTERI PASTRIMI RREGULLA TASTIERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved