Si t'i kemi atletet gjithmonë të bardha
 
Shperndaje
ikub#: 2005170029
Atletet, veçanërisht ato të bardhat janë aksesori i pa ndashëm i verës, për femra dhe meshkuj, por mbajtja e tyre të bardha, është një sfidë më vete, që shpesh herë e humbasim.
FOTO GALERI
Çfarë të bëjmë atëherë? Më poshtë disa këshilla:
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ATLETE NGJYRA PASTERTIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved